Install <10
Category Puzzle
Size 2 MB
Last Update 2023 February 20
2048

2048

twenty century developers
Version 2.2
Install <10
Category Puzzle
Size 2 MB
Last Update 2023 February 20
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

بازی ۲۰۴۸

بازی‌ها یا بهتر بگویم پازل‌های بی‌شماری مانند سودوکو یا انواع و اقسام جدول وجود دارند که به عنوان سرگرمی اصلی بسیاری از انسان‌ها فارغ از هرگونه سن شناخته می‌شود. حالا فرض کنید بتوانید یکی از این پازل‌ها و بازی‌های فکری را به جای این‌که روی کاغذ و به وسیله خودکار انجام دهید آن را همیشه روی تلفن هوشمند خود داشته باشید و با لمس انگشتان دست به انجام آن بپردازید. نمی‌دانم پیش از این تجربه بازی 2048 را داشته‌اید یا خیر ولی اگر این بازی را انجام نداده‌اید، هیچ شکی در دانلود و نصب آن نکنید. 2048 یک پازل ساده و در عین حال جذاب است که هر چه بیشتر به انجام آن می‌پردازید بیشتر شیفته آن می‌شوید. 

کلیت پازل این است که باید در یک جدول ۴‌در۴ اعداد را به هم بچسبانید تا اعداد بزرگ‌تری درست کنید. همه این اعداد از ۲ به توان ۱ شروع می‌شوند و وقتی دو عدد ۲ را با هم تلفیق می‌کنید عدد ۴ ساخته می‌شود. نکته اینجا است که دیگر نمی‌توانید عدد ۴ را با ۲ تلفیق کنید و هر عدد با مشابه خود تلفیق می‌شود. شاید این نکته در ابتدای کار ساده به نظر برسد اما وقتی به اعداد بزرگ‌تری مانند 2048 می‌رسد آن‌جا است که چالش اصلی آغاز می‌شود. بسیاری از کاربران این بازی در شروع کار متدهای بسیاری را برای بازی انتخاب می‌کنند و نحوه های مختلفی را برای رسیدن به امتیاز بالاتر آزمایش می‌کنند اما آن چیزی که بیشتر از همه در کسب امتیاز بالا در این بازی موثر است فکر باز و صبر است. اگر این دو فاکتور را داشته باشید می‌توانید به مرور به امتیازهایی برسید که بتوانید با آن جلوی دوستان خود پُز بدهید! یکی از نکات مثبت بازی سبک بودن آن است که بر خلاف نمونه‌های مشابه خود، انجام این پازل را زجرآور نمی‌کند. 

2048 و پازل زیبا و اعتیادآورش را از دست ندهید. البته همیشه شارژر تلفن‌هوشمندتان را هم به همراه داشته باشید زیرا وقتی در حال تلفیق اعداد با هم هستید متوجه گذر زمان نخواهید شد.

User Reviews - 0 Rates
0 from 5
5
4
3
2
1
Paxit