Microsoft Outlook

Microsoft Outlook

نسخه ۴.۲۰۲۴.۴
۵۰۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۱۸
مگابایت
حجم

یکی از جدیدترین برنامه‌های شرکت Microsoft را از دست ندهید!

برنامه‌ی Outlook، برنامه‌ای رایگان است که به کاربر کمک می‌کند تا کارهای بیشتری با ایمیل، تقویم، شماره تماس‌ها و... انجام دهد. از ویژگی‌های خوب این برنامه امکان پاک کردن، آرشیو کردن و برنامه‌ریزی آسان در آن است. به‌راحتی می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را از OneDrive یا Dropbox در ایمیل‌های خود Attach نمایید و به آدرس‌های ایمیل دلخواه بفرستید.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: اپلیکیشن Acompli با نام رسمی Outlook منتشر شد

نکته‌ی جالب Outlook ادغام کردن تمام ایمیل‌های ثبت شده در نرم‌افزار است. برای مثال اگر شما دو ایمیل مایکروسافت، یک ایمیل یاهو و یک ایمیل هم از سرویس جیمیل در این اپلیکیشن ثبت کنید، تمامی ایمیل‌های موجود در جیمیل، یاهو و مایکروسافت را در یک پوشه خواهید داشت تا از چک کردن یک به یک آن‌ها بی‌نیاز شوید. بعد از انتخاب یکی از ایمیل‌های موجود در اینباکس، این اپلیکیشن به طور هوشمند سرویس مربوط به آن را شناسایی می‌کند و با همان ایمیل اقدام به پاسخگویی به آن می‌کند.

موبایل مگ: Outlook؛ اپلیکیشن مایکروسافت جهت مدیریت ایمیل ها

مدیریت اکانت های ایمیل به کمک ابزار های پیش فرض سیستم عامل ها تا حدی مشکل است. در کنار اپلیکیشن Gmail گوگل، اپلیکیشن Outlook مایکروسافت نیز می تواند انتخاب خوبی برای کاربران در زمینه مدیریت اکانت های ایمیلی باشد. در ادامه به بررسی این برنامه می پردازیم...

با برترین اپلیکیشن های مدیریت ایمیل آشنا شوید

مایکروسافت در سال های اخیر تلاش کرده تا امکان تجربه بهترین سرویس هایش را برای کاربران iOS و اندروید هم فراهم کند و آتلوک شاهد مثالی برای سیاست کنونی این غول نرم افزاریست.

logo-enamad logo-samandehi