Learn Languages with Memrise

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۲۰٫۸ مگابایت
نسخه 2.94_10042_memrise

توضیح

تا می‌توانید بیاموزید!

اینک در گوشی خود زبان، جغرافی، تاریخ، علوم و هر چیزی که قابل تصور است بیاموزید.

از این برنامه برای یادآوری عبارت یا کلمه یا هرچیزی که دوست دارید بیاموزید استفاده کنید.

راهی سرگرم‌کننده برای به‌خاطر سپردن کلمه یا عبارتی. برای یادگیری هر آنچه عشق می‌کنید.

تغییرات آخرین نسخه

Listen to locals before you learn! - You'll now see video clips of native speakers the first time you see a new word or phrase - this means you can listen to locals pronounce it before being tested on it! You can also swipe to listen to more audio and compare different pronunciations.

دسترسی‌ها

 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
 • دسترسی سرویس بر بستر وب گوگل
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • ضبط صدا
 • کنترل لرزش
 • خدمات پرداخت مارکت
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی ۵ اپلیکیشن برتر برای یادگیری زبان‌های خارجی

اگر قصد دارید به‌طور شگفت‌انگیزی دایره لغات خود را افزایش دهید یا زبان‌های غیرآکادمیک را که هیچ راه ساده‌ای برای یادگیری آنها وجود ندارد، فرابگیرید، برنامه Memrise مختص شماست.

استاد همه‌ چی‌ دان شوید!

دوست دارید اطلاعاتی در هر زمینه کسب کنید و وارد هر جمعی که می‌شوید، در هر مبحثی حرفی برای گفتن داشته باشید؟ دوست دارید علاوه بر زبان انگلیسی، به یادگیری چند زبان زنده دیگر هم به صورت خودآموز بپردازید؟ اپلیکیشن Memrise دقیقا همان چیزیست که به دنبالش هستید. ما را در نقد و بررسی این برنامه کاربردی همراهی کنید.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: Memrise

یادگیری زبان این روزها دیگر به ضرورت تبدیل شده است. طبعا یکی از راه‌های زبان‌آموزی رفتن به کلاس زبان است، اما شاید شما وقت کلاس رفتن یا توانایی پرداخت هزینه کلاس‌ها را نداشته باشید. به‌هرحال این مسائل نباید مانع یادگیری شما شود. به‌کمک اپلیکیشن Memrise می‌توانید به‌راحتی زبان انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی و... را بیاموزید و از یادگیری لذت ببرید. ممرایز به‌نوعی یک کلاس اختصاصی جذاب و پرتحرک است.

یادگیری زبان های جدید و افزایش اطلاعات عمومی با اپلیکیشن Memrise

دوست دارید زبان چینی یاد بگیرید؟ یا اینکه اطلاعاتتان را در زمینه هنر پست مدرن افزایش دهید؟ با نصب ابزار آموزشی Memrise و شرکت در دوره های آموزش مجازی آن، تمامی این موارد به رایگان بدست خواهید آورد.

زوم‌اَپ: Memrise، یاد بگیرید و امتیاز کسب کنید

مِمرایز یک سرویس آنلاین آموزشی است که در توسعه‌ی آن از الگوی استفاده از فلش‌کارت‌ها برای آموزش استفاده شده است. ممرایز با استفاده از فلش‌کارت‌ها و روش تقویت حافظه از طریق قیاس منطقی، مفاهیم جدید را به کاربران آموزش می‌دهد. مطالب و موضوعاتی که در این سرویس برای یادگیری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، شامل انواع زبان‌ها و همچنین علوم آکادمیک و غیرآکادمیک است. کاربران که جامعه‌ی این سرویس آموزشی را تشکیل می‌دهند، می‌توانند در حوزه‌های مورد علاقه‌ی خود به انتشار آموزش‌ها بپردازند. بخش یادگیری در این اپلیکیشن به دو قسمت تقسیم می‌شود که شامل بخش یادگیری زبان و موارد دیگر است که با Other Topics مشخص شده است. در بخش Other Topics می‌توان موضوعاتی را همچون هنر و ادبیات، ریاضیات و علوم، تاریخ و جغرافی و تقویت حافظه انتخاب کرد. هر موضوع دوره‌های مختلفی را شامل می‌شود که کاربران می‌توانند موارد دلخواه خود را انتخاب کرده و با شروع دوره و مطالعه‌ی فلش کارت‌ها همزمان با پاسخ دادن سوالات، امتیاز کسب کنند.