Gboard - the Google Keyboard

Gboard - the Google Keyboard

نسخه ۱۰.۰.۰۲.۳۳۸۰۷۰۵۰۸-release-arm۶۴-v۸a
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۶۸
مگابایت
حجم

صفحه کلید گوگل نوشتن را هوشمند و ساده می‌کند.

برای تایپ کردن انگشتتان را روی کلید‌ها بکشید - در انتهای کلمه هم از روی صفحه بردارید. نیازی به وارد کردن فاصله ندارید. با صحبت کردن در هنگام حرکت تایپ کنید. با حدس کلمات و کلمه بعدی که می‌خواهید بنویسید صفحه کلید گوگل کار تایپ کردن را سریع‌تر و دقیق‌تر انجام می‌دهد. برای تمام دستگاه‌های اندرویدی.

در رسانه‌ها

لذت تایپ در کیبوردی با طعم گوگل

همانند سوایپ و سویفت کی در گوگل کیبورد نیز می توانید بدون برداشتن انگشت خود از روی صفحه یک کلمه را به طور کامل بنویسید. کافی است خطی پیوسته بر روی حروف آن کلمه بکشید تا کیبورد واژه مورد نظرتان را تشخیص دهد. پس از اتمام کار می توانید انگشت خود را بردارید و سپس برای وارد کردن کلمه بعدی این کار را تکرار کنید.

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: کیبورد گوگل

اگر از کیبورد پیش‌فرض گوشی خودتان خسته شده‌اید و می‌خواهید کیبوردی ساده و سبک جایگزین آن کنید که از زبان فارسی هم به‌خوبی پشتیبانی کند، Google Keyboard می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

با 5 کی‌بورد برتر اندروید آشنا شوید

گوگل‌کی‌بورد را می توان یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌ها برای اسمارت‌فون‌های اندرویدی دانست

فعال کردن حالت تایپ یک دستی در Google Keyboard

برای تایپ کردن یک دستی در گوشی‌های بزرگ‌تر از 5 اینچ باید انگشتانی با کشش خارق‌العاده داشته باشید و اگر در حال رانندگی باشید و بخواهید با یک دست پیامکی را برای کسی ارسال کنید مشکل شما چندین برابر خواهد شد. در ادامه مطلب ما به شما نحوه فعال کردن حالت تایپ یک دستی در Google Keyboard را آموزش خواهیم داد. در ادامه با ترنجی همراه باشید…

بررسی کیبورد گوگل (Gboard)؛ کیبوردی عالی برای iOS و اندروید

سیستم عامل اندروید مدت‌هاست که امکان استفاده از کیبوردهای سوم شخص را ارائه می‌کند. اپل هم در iOS 8 هم این امکان را در اختیار کاربران قرار داد. این موضوع سبب شد که کیبوردهای مجازی مختلفی برای این دو سیستم عامل عرضه شوند. یکی از بهترین گزینه‌هایی که در این راستا قادر به استفاده از آن هستید، بی‌شک Google Keyboard یا کیبورد گوگل است که به آن جی بورد (Gboard) هم گفته می‌شود.جیبورد (Gboard) با پشتیبانی از زمان فارسی قابلیت‌های متعددی را ارائه می‌نماید.

logo-enamad logo-samandehi