دیو و دیوار

دیو و دیوار

نسخه ۱.۹.۹
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۷
مگابایت
حجم

هیولاهای افسانه‌ای در اطراف قلعه دیده شده‌اند!
برای حمله آماده شو!

پس از سالیان دراز موجودات ناشناخته‌ای به دیوارها
حمله کرده‌اند و وظیفه توست که در مقابلشان ایستادگی کنی.

با ترکیب نیروها، سربازان قوی‌تری بساز و به
نبرد با هیولاها برخیز!

 

  • سربازان متنوع با قدرت‌های ویژه
  • سرزمینی وسیع برای اکتشاف قهرمانان
  • پیک پادشاهی با خدمات شگفت‌انگیز

 

دوستان خود را برای از بین‌بردن هیولاها دعوت
کن!


در رسانه‌ها

بررسی بازی موبایل دیو و دیوار

بازی دیو و دیوار با فراهم کردن یک گیم‌پلی اعتیادآور، سریع و عامه‌پسند، می‌تواند شما را برای ساعات زیادی سرگرم کند. بازی از لحاظ فنی هیچ ایرادی ندارد و کاراکترهای آن تنوع بالایی دارند. با اینکه سازندگان می‌توانستند با کمی خلاقیت بیشتر و تزریق ایده‌های جدید به اثر خود، آن را از آثار مشابه خارجی هم متمایز کنند، اما باز هم دیو و دیوار را می‌توان جزو محصولات خوب داخلی به حساب آورد.

بررسی بازی دیو و دیوار؛ دشمن آن سوی دیوارها

دیو و دیوار حتی برای جذب عاشقان Idle Games نیز وظیفه سختی را پیش‌رو دارد. بازی با وجود بعضی ایده‌های جالبش ولی در مرحله پیاده سازی جذاب ظاهر نشده و توجه زیاد سازنده روی بخش تبلیغات هم تاثیر منفی خودش را گذاشته است.

بررسی بازی موبایل دیو و دیوار ؛ نبرد با هیولاهای افسانه‌ای

دیو و دیوار یک بازی کژوال با حال و هوای قرون وسطا است که تمرکز آن روی ساخت و ارتقای ارتشی از قهرمانان افسانه‌ای برای نبرد با هیولاهای مختلف است. روند بازی هم بسیار ساده طراحی شده و همه به راحتی می‌توانند با آن ارتباط برقرار کنند. در طول بازی سربازهای مختلفی تولید می‌شوند. هر دو سرباز هم سطح را می‌توانید با هم ترکیب کنید تا یک سرباز قوی‌تر به وجود بیاید. هرچقدر که سطح سربازان خود را بالاتر ببرید، پول بیشتری به‌دست می‌آورید که با آن می‌توانید قهرمانان قوی‌تر را به کار بگیرید.

logo-enamad logo-samandehi