مگنیس

مگنیس

نسخه ۱.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۲۰۰
نصب فعال
تفننی
دسته
۲۵
مگابایت
حجمدر رسانه‌ها

بررسی بازی موبایل ایرانی مگنیس

مگنیس به عنوان یک بازی موبایل کم حجم و تفننی توانسته تا حد زیادی موفق ظاهر شود. جلوه‌های گرافیکی و از همه مهم‌تر، سیستم کنترل خلاقانه و پیاده‌سازی سیستم سلامتی نوآورانه، از مشخصه‌های اصلی مگنیس است. اگر به دنبال چالش هستید حتما مگنیس را امتحان کنید، با این حال انقدر از مهارت خود مطمئن باشید که مراحل بالاتر را هم بتوانید بدون پرداخت درون برنامه‌ای و خرید الماس رد کنید. بزرگترین مشکل بازی محدود کردن شما به خرید یا صبر برای پر شدن جان مگنیس است که همین مسئله از سرعت بازی می‌کاهد. جدا از همه این موضوعات، مگنیس به عنوان آغاز کار استودیو پاییزان، پروژه‌ای موفق و شایسته است.

بررسی بازی ایرانی مگنیس؛ یک غافلگیری بزرگ

اسپینا را خیلی ها با ارتش های فرازمینی می شناسند؛ عنوانی که بیشتر از همه به واسطه گرافیک زیبایش نسبت به دیگر آثار داخلی معروف شده. این استودیو در اقدامی بسیار عاقلانه تصمیم گرفت تا در پروژه بعدی اش به سمت اسمارت فون ها آمده و این بازار را هدف قرار دهد. بدین ترتیب پروژه بعدی آنان با نام مگنیس معرفی شد؛ عنوانی که در پنجمین جشنواره ملی بازی های ویدیویی نیز جوایز گوناگونی به دست آورد. حدود چند روز از انتشار بازی می گذرد و در این مطلب سعی داریم نگاهی به این عنوان خلاقانه داشته باشیم.

معرفی بازی ایرانی مگنیس؛ یک خلاقیت بی‌نظیر!

همگی استودیو راسپینا را با ارتش‌های فرازمینی می‌شناسیم، عنوانی که سطح بازی‌سازی ایرانی را در زمینه‌های گرافیکی یک پله بالا برد و توانست بخشی از استانداردهای جهانی را وارد تولیدات داخلی کند. حال این استودیو در گام دوم خود یک انتخاب هوشمندانه کرده است و این بار به سراغ پلتفورم‌ تلفن‌های هوشمند آمده است که نتیجه آن مگنیس، یکی از خلاقانه‌ترین عناوین آندرویدی ایران است!


نظرات کاربران

مهراب
۱۳۹۷/۰۱/۰۹
به نظر من عالی. و بی نظیر است نظر شما چیست ؟؟؟😕😕😕😕😕😕😕😕😕
۱۳۹۶/۰۷/۰۹
واقعا بازی خوبیه
دانیال
۱۳۹۹/۰۹/۲۹
عالللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللیعاللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللی
mohammad.j
۱۳۹۹/۰۹/۱۹
خوب اعصابم خورد شد
ابوالفضل
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
ابوالفضل . خیلی جدیده . عاشقشم . مراحل بعدیشم رایگان بدید 😔🌹
۱۳۹۶/۱۱/۱۶
عالی و پرتقالی فقط هی کاش نسخه ی اصلیش رایگان بود
۱۳۹۶/۰۹/۱۵
بازی فکری خیلیییییییییی عالی
۱۳۹۶/۰۹/۱۰
عالیه
۱۳۹۶/۰۸/۲۶
تمام مراحلشو رفتم خیلی عالیه 😍😍😍
۱۳۹۶/۰۸/۲۵
پاییزان کلا بازیاش خوبه من بازی پسر خوانده یکی دیگه از بازی های موعسسه ی پاییزان رو هم دارم خیلی ممنون بابت بازی های خوبتون☺☺😊😊
۱۳۹۶/۰۸/۲۴
فقط باید بازی کنی تا بدونی چیه
۱۳۹۶/۰۶/۲۴
عالی اهنگ پس زمینش عالیه
۱۳۹۶/۰۶/۱۸
جالبه