زیپ و فشرده سازی فایل اندروید

زیپ و فشرده سازی فایل اندروید

نسخهٔ ۱
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ مهر ۱۴۰۰
زیپ و فشرده سازی فایل اندروید

زیپ و فشرده سازی فایل اندروید

پویش رسانه
نسخهٔ ۱
نصب +۲۰ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۸ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۲ مهر ۱۴۰۰
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یکی از محبوب ترین قالب های پرونده ای که روزانه با آن سر و کار داریم ، پرونده های بایگانی شده است. پرونده های بایگانی در فرمت های ZIP ، RAR  و TAR به دلیل ویژگی های فشرده سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. فایل های بایگانی شده نه تنها به صرفه جویی در فضای اضافی دستگاه های اندروید کمک می کنند ، بلکه به پاکسازی مشکلات نیز کمک می کنند. بایگانی ها می توانند همه پرونده ها را در یک مکان واحد قرار دهند که به نوبه خود فضای دیجیتالی را زیاد می کند.


اکثر پرونده هایی که از سایت های اشتراک فایل دانلود می کنید اغلب به صورت rar و zip ارائه می شوند. با این حال ، برای باز کردن این پرونده ها ، باید از برخی ابزارها مثل زیپ و فشرده سازی فایل اندورید استفاده کنیم. اکنون بسیاری از برنامه های فشرده سازی وجود دارد و داشتن چنین تعداد گسترده ای از گزینه ها همیشه کاربران را گیج می کند اما ما اپلیکیشن ساده و در عین حال کاربردی زیپ و فشرده سازی فایل اندورید را به شما پیشنهاد می کنیم.


اپلیکیشن زیپ و فشرده سازی فایل اندورید می تواند به شما در باز کردن قالب های فایل فشرده کمک کند. اپلیکیشن زیپ و فشرده سازی فایل اندورید همچنین ابزاری است که با استفاده از آن می توانید فایل فشرده ایجاد کنید. اگر به دنبال یک برنامه فشرده سازی فایل رایگان ، ساده و سریع برای اندروید هستید ، اپلیکیشن زیپ و فشرده سازی فایل اندورید می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.


اپلیکشین زیپ و فشرده سازی فایل اندورید ابزاری رایگان برای ایجاد و استخراج قالب فایل های فشرده است.  رابط کاربری اپلیکشین زیپ و فشرده سازی فایل اندورید نیز بسیار خوب است و دارای ویژگی های هیجان انگیز زیادی است. اپلیکشین زیپ و فشرده سازی فایل اندورید می تواند عکس ها ، فیلم ها ، برنامه و هر پرونده دیگری را فشرده کند.

نظرات کاربران - ۲۲ رأی
۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
mo
mo
2023/01/28
چرت
زیبا
زیبا
2023/03/12
من هیچ ستاره نمی‌خواستم بش بدم بدم چررررررت ترینننن برنامهههههه ی دنیا
علی
علی
2022/05/08
الکیه