AirBrush - AI Photo Editor

AirBrush - AI Photo Editor

نسخهٔ ۵.۱۴.۰
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی عکاسی و ویدیو
حجم ۲۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ مهر ۱۴۰۲
AirBrush - AI Photo Editor

AirBrush - AI Photo Editor

PIXOCIAL TECHNOLOGY (SINGAPORE) PTE. LTD.
نسخهٔ ۵.۱۴.۰
نصب +۵۰ هزار
دسته‌بندی عکاسی و ویدیو
حجم ۲۲۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۹ مهر ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

کی میگه تو عکس‌هامون نمی‌تونیم به کمال برسیم؟ ما معتقدیم همه کاربرها باید بهترین تکنولوژی ویرایش و فیلتر عکس رو زیر دستشون داشته باشند و ایربراش مدام با ویژگی‌های جدید و افکت‌های هیجان‌انگیز به روز می‌شود.

ویژگی‌ها:

- خداحافظی با پف و جوش‌های صورت

** با جوش و لک خداحافظی کنید! با پاک کننده لکه‌ها می توانید جوش‌ها و لکه‌های ناخواسته را با ضربه انگشت از بین ببرید. برای اینکه درخشش و جذابیت ایجاد کنید، یک کش سرخ اضافه کنید.

- دندان‌های سفید و چشم‌های درخشان

** سفید شدن دندان‌ها لبخند شما را به سطح بالاتری می رساند! عملکرد سفید کردن دندان‌های ما به شما امکان می دهد لبخند خود را بدون سفید شدن بیش از حد روشن کنید.

** عملکرد "روشن کردن"، نور چشم شما را افزایش می دهد تا فوراً ویژگی‌های شما را روشن کند.

- پوست بی‌نقص در همه عکس‌ها

** برای دستیابی به کمال وپوست درخشان فقط در چند لحظه، پوست خود را رتوش، ویرایش و حتی برنزه کنید! پوست شما به طور طبیعی در تمام عکس‌های سلفی و عکس‌های شما درخشان به نظر می رسد! برای پاداش اضافی، یک رژگونه یا سرخ رنگ را تند بکشید تا به گونه‌های شما جلوه بیشتری ببخشد.

- تغییر شکل اندام درعکس‌ها و سلفی‌ها به نحو دلخواه

** هر قسمت از عکس خود را بلافاصله با چند حرکت انگشت خود باریک، بلند یا تغییر شکل دهید.

- رتوش هنری

** علاوه بر ویژگی های ویرایش، ویرایشگر AirBrush همچنین دارای ابزارهایی است که به شما امکان می دهد عکس‌های خود را برای لمس هنری، زیبا و چشمگیر تار، برش، کشش، باریک و تنظیم کنید. انتخاب کنید که تصاویر خود را به طور خودکار رتوش کنید یا آنها را به صورت دستی برطرف کنید.

- افزودن عمق و استایل به عکس‌ها

** ابزار ویرایش "Blur" ما به شما امکان می دهد هر عکس را عمق بیشتری بکشید و فقط موارد مهم را در کانون توجه قرار دهید. عکس‌های شما تجسم کمال جالبی است که در عکاسی حرفه ای دیده می شود.

- تکنولوژی ویرایش عکس در زمان واقعی

** قبل از گرفتن عکس با استفاده از ابزار ویرایش در زمان واقعی، سلفی خود را ویرایش کنید. عکس خود را بر روی تلفن خود مشاهده کنید، ویرایش‌ها و فیلترهای خود را انتخاب کنید، سپس هر بار عکس را برای عکسهای عالی بگیرید!

- فیلترهای شفاف و طبیعی

** فیلترهای زیبایی AirBrush به طور حرفه‌ای طراحی شده اند تا حتی بهترین تصاویر و عکس‌های سلفی را برای یک جلوه کامل و زیبا افزایش دهند. برخی از فیلترها می توانند آرایش‌هایی با ظاهری طبیعی به عکس های شما اضافه کنند. مانند رژگونه یا ریمل مژه و ابرو!

- آماده برای اشتراک‌گذاری

** این ابزار ویرایش است که واقعاً تصویر شما را برای اشتراک آماده می کند. پس از ویرایش، عکسهای خود را از طریق AirBrush در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید!

نظرات کاربران - ۳۰۵ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
Abbasjafari666
Abbasjafari666
۱۴۰۲/۰۶/۲۷
لطفا نسخه فول ورژن موجود کنید...
safariiii34434
safariiii34434
۱۴۰۲/۰۶/۲۴
خوبه
حاقظ
حاقظ
۱۴۰۲/۰۶/۲۴
من چندساله دارمش.خیلی رازی‌ام