LinkedIn: Jobs, Business News & Social Networking

LinkedIn: Jobs, Business News & Social Networking

نسخه ۴.۱.۲۳۶
۶
میلیون
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۳۵
مگابایت
حجم

شبکه اجتماعی برای افراد حرفه‌ای و دنیای کسب و کار.

با بیش از ۱۲۰ میلیون افراد حرفه‌ای از سراسر جهان در ارتباط قرار گیرید و به کسب و کار خود رونق بخشید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر

در رسانه‌ها

با LinkedIn به کسب و کار خود رونق دهید

اپلیکیشن LinkedIn یک شبکه اجتماعی بوده که مختص افراد حرفه‌ای و دنیای کسب و کار است؛ با استفاده از این برنامه می‌توانید از تجربیات افراد حرفه‌ای در سراسر جهان استفاده کرده و تغییر و تحولی اساسی به کار خود دهید. پس همین حالا این برنامه را بر روی گجت اندرویدی و یا آی‌اواس خود نصب و به جمع بیش از ۲۰۰ میلیون کاربر این شبکه اجتماعی پرطرفدار بپیوندید.

با لینکدین به شغل رویایی خود دست یابید!

لینکدین یا Linkedin یک شبکه اجتماعی تجاری است که در ماه مه 2003 شروع به کار کرد. البته این شبکه کمی با سایر شبکه‌های اجتماعی متفاوت است و اگر مبنای سرویسی مثل فیس‌بوک قرار دادن پست‌های مختلف و کامنت گذاری و لایک کردن آن‌ها باشد در لینکدین فضا رسمی‌تر است و بیشتر فعالیت‌های تجاری در آن صورت می‌گیرد.

لینکدین؛ شبکه اجتماعی متخصصین و حرفه‌ای‌ها

یافتن شغل مناسب یکی از دغدغه‌های مهم افراد مختلف است. شغلی که متناسب با مهارت‌ها و روحیات فرد باشد تاثیر بسیار خوبی بر زندگی وی دارد. استخدام نیروی کار ماهر نیز در اولویت هر سازمان و شرکتی قرار دارد. یکی از معیارهای مهم شناخت نیروی ماهر رزومه وی است. رزومه شامل فهرستی از مهارت‌ها، مدارک تحصیلی و سوابق شغلی است. مهارت‌های خود را معرفی کنید، با فرصت‌های شغلی آشنا شوید و فعالیت‌های دوستانتان را در این شبکه دنبال کنید.

logo-enamad logo-samandehi