آلارم من (ساعت زنگ‌دار)

آلارم من (ساعت زنگ‌دار)

نسخه ۳.۰
۲۰
هزار
نصب فعال
ابزارها
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

تا به حال شده صبح نتونید بیدار بشید؟
خب این مشکل از شما نیست، مشکل از برنامه ساعت کوکی‌ تونه


 آلارم من یه ساعت زنگدار زیباست که هدفش بیدار کردن شماست


واسه اونایی که سنگین می‌خوابن 📢


با ساعت کوکی آلارم من دیگه صبح‌ها خواب نمی‌مونید، چطور؟
چون واسه خاموش کردن آلارم ساعت لازمه یکسری از چالش‌هارو بگذرونید که کار راحتی هم نیست!
حالا این چالش‌ها چی هستن؟
شما می‌تونید از بین بازی‌ها تعدادی رو برای جلوگیری از زیاده خوابی فعال کنید، بازی‌هایی مثل سوال ریاضی و یا تشخیص لبخند، ‌ذهن شما رو فعال می‌کنن و خواب از سرتون میپرونن‌; پس دیگه لازم نیست واسه صبح بیدار شدن ۲۰تا آلارم یا ساعت کوکی بگذارید!
البته تنوع بازی‌ها در نسخه‌های بعدی بیشتر از این هم می‌شه، پس منتظر بروز رسانی‌های ما هم باشید.
غیر از این چالش‌ها محدود کردن تعداد دفعات استفاده از چرت (snooze) و زنگ زدن آلارم ساعت بدون محدودیت زمانی همراه با ویبره برای اطمینان از بیدار شدن


واسه اونایی که یه خواب آروم می‌خوان 😴


این ساعت زنگ دار برای شما بهترین ویژگی‌ها رو داره
مثلا صدای آلارم به مرور زمان زیاد می‌شه تا صبح دلنشینتون رو با آرامش آغاز کنید
همچنین بهترین زمان برای خواب شما با توجه به آلارم پیش‌رو به شما یادآوری میشه تا همیشه خواب کافی و سالمی رو داشته باشید.
اگه صدا‌های زنگ توی این برنامه ساعت کوکی واسه شما کافی نیست می‌تونید از آهنگ‌های گوشی خودتون به عنوان صدای زنگ ساعت آلارم استفاده کنید.
 


با کیفیت زندگی کنید
کلماجر 

در رسانه‌ها

ابزاری برای سحرخیز شدن - آلارم من زیر ذره بین

برخواستن از خواب و سحرخیز بودن آنطور که از نامش پیداست کار ساده ای نیست. مخصوصا اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که به هر دلیلی تا نیمه های شب بیدارند، پس برای دل کندن از خواب باید لحظات سختی را سپری کنید. حتی ممکن است بارها بدون اینکه خودتان هم متوجه شوید آلارم ساعت کوکی و یا تلفن همراهتان را خاموش کرده و دوباره بخوابید. برنامه ای که در این پست به بررسی آن خواهیم پرداخت تحت عنوان " آلارم من " چالش های ویژه ای را برای شما در نظر گرفته تا با اولین هشدار، مغزتان را فعال کرده و از دوباره خوابیدن شما جلوگیری کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید.

اگر خواب سنگینی دارید، بخوانید!

تا به حال برایتان پیش آمده که علی رغم زنگ‌های مکرر ساعت کوکی، نتوانید به موقع از خواب بیدار شوید؟ شاید جالب باشد که بگوییم این مشکل از شما نبوده و به یکنواخت شدن آلارم ساعت کوکی‌تان برمی‌گردد. اما نگران نباشید چرا که چاره کار شما نزد اپلیکیشن آلارم من است. این نرم افزار شما را به چالش‌هایی می‌کشاند که به کلی خواب را از سرتان می‌پرانند. جهت آشنایی با آلارم من همین حالا آن را بر روی گجت اندرویدی خود نصب و ما را در این نقد و بررسی همراهی کنید.

logo-enamad logo-samandehi