کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ

کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ

Version ۱.۰۰.۴۹
In-app Purchases
نصب +۲۰۰ هزار
Category رانندگی
Size ۲۱۴ مگابایت
Last Update ۴ مهر ۱۴۰۲
کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ

کلاسیک ریسینگ: بازی ماشین مسابقه درگ

استودیو دربچه
Version ۱.۰۰.۴۹
In-app Purchases
نصب +۲۰۰ هزار
Category رانندگی
Size ۲۱۴ مگابایت
Last Update ۴ مهر ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

در کلاسیک ریسینگ شما یک تازه وارد به پایتخت مسابقات خیابانی هستید! پس برای زنده ماندن در این بازی ماشینی، به چیزی بیش از مهارت‌های رانندگی خود نیاز دارید! شما باید دوستانی پیدا کرده و وفاداری خود را به آنها ثابت کنید، تیونینگ ماشین را از مکانیک یاد گرفته و حرفه‌ای ترین رانندگان مسابقات خیابانی را به چالش بکشید! باید وارد قلمرو اکیپ‌های قلدر و زورگو که هر کدامشان بخشی از شهر را برای خود قرق کرده‌اند شده و شکستشان دهید! از مهارت های رانندگی خود برای شروع حرفه‌ای در مسابقه استفاده کنید. با ماشین مسابقه‌ای کلاسیک مورد علاقه‌ی خود، با حداکثر سرعت به خط پایان برسید!

آیا شما از طرفداران هات راد یا همان خودروهای فوق‌تیون شده هستید؟ آیا سلیقه‌ی خود را در مورد اتومبیل های کلاسیک می شناسید؟ آیا میل به یک مسابقه درگ بدون محدودیت با سرعت بالا با داستانی جذاب دارید؟ به دنبال شبیه سازی‌های دقیق از اتومبیل های مسابقه ای مورد علاقه خود هستید تا در گاراژ خود مانند مسابقه CSR یا آسفالت تحسینشان کنید؟ می‌خواهید ماشین‌هایتان را تیون کرده و موتور را ببینید که چگونه مثل یک شیر غرش می‌کند؟ پس مطمئن شوید که بازی کلاسیک ریسینگ را نصب کرده‌اید!


بیش از 100 ماشین کلاسیک و ماشین مسابقه در این بازی رانندگی در موبایل، بدون محدودیت با گزینه‌های سفارشی‌سازی کامل خودرو در فروشگاه بدنه خودرو از جمله موتور، لاستیک، رینگ، گیربکس، توربو، روکش‌های تمام بدنه و موارد دیگر در انتظار شما هستند که ماشین مسابقه شما را ارتقا میدهند. از دیدن ماشین خود در داخل گاراژ شخصی‌تان شگفت زده شوید و آن را کف خیابان‌های شهر، به رخ عاشقان خودروهای کلاسیک بکشید! دوستداران خودروهای کلاسیک شانس بازی با ماشین های مسابقه ای بدون محدودیت با کیفیت بالا را با ماشین های کلاسیک در قالب مسابقات جهانی NHRA از دست نخواهند داد. در طول کمپین NHRA شما این شانس را خواهید داشت که سواری خود را در فروشگاه شخصی سازی کنید و آن را به دلخواه خود بسازید. برای برنده شدن در این مسابقات و ذخیره پول نقد کافی برای ارتقاء به انگیزه ای نیاز دارید!


هنوز قانع نشدید؟ در اینجا برخی از ویژگی های جالبی که می توانید در مسابقات خیابانی کلاسیک پیدا کنید آورده شده است:


- بیش از 100 ماشین کلاسیک با ماشین های جدید اضافه شده در طول زمان

- شبیه سازی دقیق فیزیک رانندگی و ماشین ها مانند زندگی واقعی

- گرافیک محیطی با کیفیت بالا

- کنترل های ساده اما مکانیک پیچیده برای برنده شدن در هر مسابقه برای هر ماشین

- نیترو را بزنید تا آسفالت پاره شود

- هزاران گزینه شخصی سازی برای همه سلیقه ها

- داستان جذابی که شما را هر روز برمی گرداند

- ماموریت ها و مسابقات سرگرم کننده روزانه با پیچ و تاب های منحصر به فرد هر روز

- جدول امتیازات برای اندازه گیری خود در برابر سایر رانندگان

- حالت آفلاین برای پاره کردن جاده در هر زمان و هر کجا

- مسابقه دنده کشی یا همان درگ آنلاین با دوستان 


کلاسیک ریسینگ، یک بازی مسابقه‌ای درگ با ماشین‌های کلاسیک در دوره‌های زمانی مختلف، داستان هیجان‌انگیز و مکانیک‌های جذاب درون بازی است. مانند زندگی واقعی، ماشین شما دارای باک سوخت است، بنابراین هر بار که مسابقه می‌دهید، یک یا چند لیتر برای رقابت در مسابقه مصرف می کنید. هنگامی که وارد مسابقه می شوید، باید موتور خود را گرم کنید تا از صدای موتور فوق العاده واقعی که برای هر خودرو منحصر به فرد است، لذت ببرید! در مرحله‌ی بعد باید زمان تعویض دنده و نیترو خود را تعیین کنید. استفاده صحیح از نیترو به شما کمک می کند شکاف کوچک بین خود و رقبای خود را کاهش دهید!

این یک بازی سریع و هیجان‌انگیز مسابقه‌ای کار با بیش از 100 ماشین کلاسیک و قدیمی، ماشین‌های عضلانی، ماشین‌های مسابقه‌ای است که برندهای معروف خودرو از نسل‌های مختلف را در آن حضور دارند که البته در آینده ماشین‌های بیشتری هم اضافه خواهد شد!


کلاسیک درگ ریسینگ، یک بازی مسابقه ای درگ رایگان است که توسط استودیو Kingkode توسعه یافته و توسط Raya Games منتشر شده. اگر قبلاً از بازی‌هایی مانند GT Club، CSR 2، Asphalt یا Need for Speed لذت برده‌اید، بهترین ویژگی‌هایی را خواهید یافت که بازی‌های درگ اتومبیل رانی با سبک نوستالژی و بدون محدودیت ارائه می‌کردند. در این بازی مسابقه‌ای با گرافیک با کیفیت بالا با بهترین رانندگان شهر پشت فرمان ماشین‌های کلاسیک مورد علاقه خود قدم بگذارید تا داستان را پیش ببرید. در این بازی ماشین مسابقه ای مملو از آدرنالین، با سرعت بالا در برابر سایر اتومبیل های مسابقه ای به مدت چند ثانیه و میلی متر تا خط پایان حرکت کنید!


User Reviews - ۲،۲۴۱ Rates
4.8 from 5
5
4
3
2
1
سبحان
سبحان
۱۴۰۲/۰۸/۱۶
عالی
sina
sina
۱۴۰۲/۰۸/۰۴
عالی
نام
نام
۱۴۰۲/۱۰/۰۸
عالی بود و لی ماشین ها رو ارزان کنید