Grocery Market Kids Cash Regis

Grocery Market Kids Cash Regis

Version ۲۴.۰
نصب +۲۰۰ هزار
Category کودک
Size ۴۵ مگابایت
Last Update ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
Grocery Market Kids Cash Regis

Grocery Market Kids Cash Regis

NutBolt Games
Version ۲۴.۰
نصب +۲۰۰ هزار
Category کودک
Size ۴۵ مگابایت
Last Update ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

صندوقدار فروشگاه‌ مواد غذایی شخصی خود باشید. شبیه ساز بازی مدیریت پول که مهارت‌های ریاضی، حساب و کتاب مالی و محاسبه را در کودکان بهبود می‌بخشد. یک بازی صندوقداری که نحوه کار با صندوق پول در یک فروشگاه و خدمات به موقع به مشتریان را آموزش می‌دهد. رؤیای شما برای تبدیل شدن به مدیر فروشگاه و کار با ماشین صندوق‌داری بالاخره به حقیقت تبدیل می‌شود!

ویژگی‌ها:

- بازی به عنوان صندوقدار در فروشگاه مواد غذایی شخصی خود

- فروشگاه مواد غذایی با یک صندوق پول‌شمار واقع‌گرایانه

- تمرین جمع و تفریق و یادگیری مهارت‌های مدیریت پول

- ارائه طیف گسترده‌ای از غذا و محصولات خوراکی

- بازی‌های صندوق‌داری سرگرم‌کننده و آموزشی برای پسران ، دختران و بچه‌های جوان

خرید نوشت‌افزار، لوازم اداری، لوازم هنری و صنایع دستی. تمرین انواع مشاغل مربوط به صندوق‌داری. خرید محصولات خانگی مانند شوینده‌ها. یادگیری چگونگی مدیریت پول در مرکز خرید خود. Grocery Cash Register یک بازی صندوقداری با چاشنی مدیریت زمان است که در آن مشتریان صف بسته‌اند، پول می‌پردازند و کار خود را انجام می‌دهند. به صندوقدار کمک کنید تا پول کافی به‌دست آورد و به راهروی بعدی بروید!

صندوق‌دار فروشگاه مواد غذایی خود باشید و سابقه فروش را ثبت کنید. هرچه بیشتر بازی کنید سریع‌تر و پیچیده‌تر می‌شود. این بازی‌های صندوقداری بهترین راه برای کسب تجربه در انواع مشاغل صندوق‌داری، سوپرمارکت شدن و تبدیل شدن به بهترین صندوقدار است! آیا شما بهترین مهارت‌های مدیریت زمان را دارید؟

بازی‌های کوچک انجام دهید و سکه به‌دست آورید و سپس آن را هوشمندانه در بازار خرج کنید. سهام موجود در بازار مواد غذایی را مدیریت کنید. برخی از فروشگاه‌ها در بخش سهام ضرر می‌کنند. به آن‌ها در مدیریت سهام، خرید سهام جدید و ذخیره آن‌ها کمک کنید.

User Reviews - ۱۷۷ Rates
3.5 from 5
5
4
3
2
1
انیا طاهری کتکی
انیا طاهری کتکی
۱۴۰۲/۰۷/۰۵
عالی عالی عالی عااااااااااااااالی عااااااااااااااااااالی عااااااااااااااااااالی من این بازی رو تازه نصب کردم این بازی خیلی خوبیه ✔️✔️✔️✔️✔️✔️💓💓💓💓💓🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌺🌺🌺🌺✔️✔️✔️✔️🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐😍😍😍😍😍😍😍😍😎😎😎😎😘😘😘😘😘🤩🤩🤩🤩🤩🤩😎😎😎😎😎😎😎😎
عالی
عالی
۱۴۰۲/۰۶/۲۳
عالی
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۰۹/۰۶
بازی خیلی خوبیه 🥰🥰🥰🥰