آخرین خبر

نصب‌های فعال ۱٬۰۰۰٬۰۰۰+
حجم ۵٫۳ مگابایت
نسخه 2.7.9

توضیح

"آخرین خبر" پرنصب ترین اپلیکیشن خبری فارسی زبان است.


رسالت این مجموعه خبری، اطلاع رسانی دقیق ، سریع و شفاف اخبار می باشد.


"آخرین خبر" روزانه بیش از 600 منبع خبری را رصد میکند و حدود دو هزار مطلب مهم ، جذاب و خواندنی را گلچین کرده و در اپلیکیشن آخرین خبر را منتشر میکند.


محتوای منتشر شده در بیش از 24 گروه خبری دائما در حال بروزرسانی است.


تلاش "آخرین خبر" اینست که کاربران از مهمترین خبرها براساس علاقه خود، درکوتاه ترین زمان مطلع شوند.


 "آخرین خبر" علاوه بر بازنشر اخبار ، رسانه ای تعاملی نیز هست و کاربران آن میتوانند دردل‌ها و حرف‌های جدی را در حرف مردم، طنزها و حرف‌های غیر جدی را در شکرستان و عکس‌ها را در عکاس خونه با یکدیگر به اشتراک بگذارند و نظرات خود را برای همه اخبار برای ما ارسال کنند.


آخرین خبر امکانات خوبی به کاربران خود ارائه میدهد . آخرین خبر اخبار مهم و برگزیده را برای کاربران نوتیفای میکند. در آخرین خبر می‌توان بدون اینترنت خبر خواند،  اخبار  مورد علاقه را علامتگذاری و سر فرصت آن‌ها را مطالعه کرد. اخبار خوانده شده را در شبکه هاي مختلف اجتماعي به سرعت با دیگران به اشتراک گذاشت. همچنین در آخرین خبر هر فرد میتواند حساب کاربری شخصی داشته باشد و با نام خودش برای دیگران عکس و پست ارسال کند.

از شما آخرین خبری های عزیز خواهشمندیم پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید و در صورت وجود هرگونه مشکل و یا سوال از تماس با ما دریغ نفرمایید.


پیامک : ۲۰۰۰۹۹۵


تلفــن : ۳۷۰۰۹۲۹۰ ۵۱ ۹۸+


فکـس : ۳۷۰۰۹۲۹۹ ۵۱ ۹۸۸+


ایمیل: info@akharinkhabar.com


 


با "آخرین خبر" در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.


تغییرات آخرین نسخه

تغییرات و ویژگی‌های جدید نسخه 2.7.9:
-اضافه شدن بخش انتخابات 96
-اضافه شدن بخش نظرسنجی‌ها
-رفع خطاهای گزارش شده
-بهبود رابط  کاربری


دسترسی‌ها

 • خواندن کارت حافظه
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
 • اصلاح تنظیمات سیستم
 • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
 • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • کنترل لرزش
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
 • یافتن حساب‌ها در دستگاه

در رسانه‌ها

موبایل مگ: آخرین اخبار روز در جیب شما!

اپلیکیشن آخرین خبر یکی دیگر از اپلیکیشن های محبوب کافه بازار در زمینه اخبار و مجلات است که آخرین خبر های روز را در رابط کاربری ساده خود گرد آوری می کند. این برنامه که توسط توسعه دهندگان ایرانی ساخته شده است، استقبال خوبی از سوی کاربران اندروید را در پی داشته است. در ادامه امکانات و بخش های مختلف این برنامه را زیر ذره بین خود می بریم...

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: آخرین خبر

مطلع شدن از جدیدترین خبرها و اخبار روز جهان در سریع‌ترین زمان ممکن یکی از خواسته‌های کاربران در دنیای پرجنب‌وجوش امروز است. اکنون که دیگر مردم وقت خواندن روزنامه‌های کاغذی و دیدن و شنیدن اخبار ندارند، اپلیکیشن‌های خبری موبایل می‌توانند راه‌حل مناسبی در این زمینه باشند.

آخرین اخبار در دستان شما!

با توجه به گستردگی اتفاقات و رویداد های پیرامون ما ،نیاز به دسترسی سریع و آسان به اخبار جدید از خواسته های مهم مردم در جامعه است.در کوتاهترین زمان به روز ترین باشید! شعار اپی ایرانیست که در ضمینه اخبار و اطلاع رسانی ها حرف هایی برای گفتن دارد با ما در نقد و بررسی این اپ مطبوعاتی همراه باشید.

با آخرین خبر هیچگاه از اخبار جا نخواهید ماند!

دسته بندی فوق العاده درکنار سرعت بالای بارگذاری اخبار حس دلنیشینی از یک تجربه ارزشمند در دنیا اخبار برای ما به ارمغان می آورد.کدنویسی مناسب و منظم،دسترسی های بجا...

خبر رسانی از همه جا!

بدون شک یکی از نیازهای روزمره هر شخصی در عصر ارتباطات، بروز بودن از نظر خبری و اطلاع داشتن از وقایع اطراف خود است. با توجه به هوشمند شدن گوشی های تلفن همراه و سیستم عامل های آنها و همچنین در دسترس بودن این دستگاه ها برای هر شخصی وجود یک اپلیکیشن مناسب و کامل برای خبررسانی یکی از نیازهای انکار نشدنی است.