درمان یاب:مراکز درمان ایران آف‌لاین

درمان یاب:مراکز درمان ایران آف‌لاین

نسخه ۲.۹۳.۱.۱۲
+۱۰۰
نصب فعال
پزشکی
دسته
۱۰
مگابایت
حجم

درمان یاب: اطلاعات مراکز درمانی ایران (آف‌لاین)
برنامه درمان یاب فهرستی از مراکز درمانی ایران که در سال ۱۳۹۲ گردآوری شده است را در اختیار می‌گذارد. با این برنامه نام یک بیمارستان، درمانگاه، داروخانه، آزمایشگاه، رادیولوژی، فیزیوتراپی، ام آر آی (MRI)، سی تی اسکن (CT) و ... یا شبانه روزی بودن یا آدرس مورد نظر را می‌توان جستجو کرد و آدرس و تلفن آن محل را دید.
بارها شده که نام آزمایشگاه را فراموش کرده‌ایم ولی خیابان مورد نظر را می‌دانیم که دراین صورت ۱۱۸ به سختی می‌تواند به ما کمک کند، ولی با این برنامه با وارد کردن خیابان مورد نظر نام آزمایشگاه را می‌توانیم بیابیم یا با وارد کردن تخصص یک پزشک می‌توانیم وی را جستجو کنیم و در نهایت از داخل برنامه با وی تماس تلفنی برقرار کنیم یا مشخصات مورد نظر را به دوستان پیامک بزنیم. در این صورت حتی اگر تلفن مورد نظر تغییر کرده باشد پس از طی این مراحل می‌توانیم با اطلاعات دقیقتری با ۱۱۸ تماس بگیریم.
این برنامه به ویژه به مسافرانی که با مراکز پزشکی و درمانی شهرهای گوناگون ایران ناآشنا هستند توصیه می‌شود. همچنین به دلیل داشتن اطلاعات داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها این برنامه برای پزشکان نیز مفید است.

حجم:
به دلیل این که اطلاعات بیش از ۲۵۰۰۰ هزار مرکز درمانی و پزشکی در این برنامه گردآوری شده است حجم این برنامه ۱۰ مگا بایت می‌باشد با این وجود به دلیل قرار گرفتن پایگاه داده در حافظه جانبی (Move to SD) فقط تقریبا به ۲ مگابایت حافظه داخلی نیاز است.

نکات:
* ابتدا استان مورد نظر را انتخاب کنید.

* سپس نوع موسسه دلخواه -بیمارستان، درمانگاه، داروخانه ...- را انتخاب کنید.

*‌ سپس برای دیدن شماره تلفن، موسسه مورد نظر را لمس کنید، در صفحه بعدی تلفن و آدرس نشان داده می‌شود.

* برای جلوگیری از تماس اتفاقی، برای برقرای تماس باید چند لحظه انگشت خود را روی شماره نگه دارید.

* برای افزودن شماره تلفن و مشخصات موسسه به دفترچه تلفن گوشی در صفحه‌ای که شماره تلفن را نشان می‌دهد نام موسسه را لمس کنید.

* برای ارسال مشخصات موسسه از طریق پیامک به دوستان در صفحه‌ای که شماره تلفن را نشان می‌دهد گزینه ارسال به دوستان را لمس کنید.

* برای نمایش مراکز درمانی، به ترتیب فاصله از مکان جغرافیای کاربر، GPS را روشن کنید. در تهران دقت محاسبه‌ی فاصله، به اندازه مناطق شهرداری و در استانهای دیگر به ترتیب شهرهای استان می‌باشد.

* برای یافتن آدرس مورد نظر در نقشه گوگل مپ در صفحه‌ای که شماره تلفن را نشان می‌دهد گزینه آدرس را در گوگل مپ بیابید را انتخاب کنید و یکی از موارد نشان داده شده را انتخاب کنید. برنامه Google map اجرا می‌شود و محل تقریبی و نادقیق را نشان می‌دهد.
توضیح این که: برنامه با پردازش متن آدرس، خیابان مربوطه را استخراج و به گوگل مپ اعلام می‌کند. اگر خیابان مورد نظر در گوگل مپ موجود باشد برنامه گوگل مپ شما را به آنجا هدایت می‌کند.

تنظیمات:
رنگ زمینه سیاه و یا سفید و همچنین نوع فونت را می‌توان انتخاب کرد. حتی اگر در یک گوشی فونت فارسی درست نشان داده نشود هم این برنامه قابل استفاده است.

تقاضا:
در برخی استانها تغییر پیش‌شماره‌ها را شاهد هستیم که باعث تغییر شماره تلفن‌‌ها هم می‌شود. بنابراین از دوستان گرامی خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه خطا در برنامه یا اطلاعات درمانی، آن را با ما در میان بگذارند تا برنامه یا پایگاه داده آن را تصحیح کنیم.

ردیه:
به هیچ وجه ادعا نمی‌کنیم که اطلاعات همه پزشکان و همه مراکز درمانی در این برنامه موجود است ولی این برنامه را برای رفع نیازهای ضروری هم‌میهنان گرامی مفید می‌دانیم.

logo-enamad logo-samandehi