انگلیسی در خیابان (جملات کمکی آموزش

انگلیسی در خیابان (جملات کمکی آموزش

نسخه ۵.۱
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

همیشه در کنار شما هستیم ، با نظرات خود ما را در بهبود انگلیسی در خیابان همراهی کنید
.
.
.
حتما نظرات خود را برای بهتر شدن انگلیسی در خیابان ارسال کنید

اصطلاح عبارتی است که معنای کلی آن با معنای تک تک واژه های آن متفاوت است. دانستن و به کارگیری اصطلاحات در مکالمات روزمره نقشی اساسی را در روان صحبت کردن انگلیسی ایفا میکند. اما باید به این نکته توجه داشت که هر اصطلاح در موقعیتی خاص به کار میرود که می تواند معانی متفاوتی را القا نماید.
اصطلاح چیزی تجملی یا زاید نیست که بتوان به دلخواه آنرا یاد گرفت یا نگرفت. اصطلاحات هر زبان بخش جدائی ناپذیر آن است. لذا برای کسی که می خواهد مهارت گفتاری و محاوره ای انگلیسی خود را تقویت کند آموختن اصطلاحات ضروری است. انگلیسی زبانها، در مکالمات روزانه خود از اصطلاحات فراوانی استفاده میکنند و کسی که انگلیسی بداند اما از اصطلاحات استفاده نکند ممکن است خشک و جدی و رسمی و تا اندازه ای غیر صمیمی به نظر برسد. به همین دلیل استفاده از اصطلاحات در ایجاد جوی دوستانه و خوشایند اهمیت دارند.تمامی اصطلاحات و افعال کاربردی تهیه شده در این نرم افزار به صورت متون زبان انگلیسی با ترجمه فارسی و معانی لغوی افعال بوده تا کلیه زبان آموزان در مقاطع مختلف استفاده لازم را ببرند.

با سپاس از توجه تمامی دوستان ،نرمافزار انگلیسی درخیابان به منظوردرک و فهم بهترو ارتباط صحیح تر تنظیم گشته و دارای دو گروه انگلیسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی می باشد که هر کدام به سه مقطع مبتدی تا پیشرفته طبقه بندی شده است. در آینده نه چندان دور 10درس در کلیه مقاطع به این مجموعه اضافه و با توجه به نیاز شما درخواست شما تکمیل می شود .
برای استفاده از قابلیت تلفظ برای دستگاه هایی که این قابلیت در آنها تعبیه نشده است لطفا برنامه زیر را به صورت رایگان دانلود بفرمائید:

http://cafebazaar.ir/app/com.googlecode.eyesfree.espeak/?l=fa

حتما نظرات خود را برای بهتر شدن انگلیسی در خیابان ارسال کنید گروه توسعه آرما

logo-enamad logo-samandehi