فلش کارت سوالات مهندسی نرم افزار

فلش کارت سوالات مهندسی نرم افزار

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۶۷۷ کیلوبایت
حجم
فلش کارت سوالات مهندسی نرم افزار

فلش کارت سوالات مهندسی نرم افزار

ایما
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۶۷۷ کیلوبایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

فلش کارت های آزمون ارشد مهندسی نرم افزار شامل  بیش از  800 سوال است که از آرشیو سوالات های پیام نور ، کنکورهای برگزار شده و کتابهای تستی گردآوری شده است . مطالعه  این تست ها و حفظ نکات آن  هم در کنکور ارشد ، هم  در  آزمون های استخدامی بی شک در موفقیت شما کمک موثری خواهد بود.


 


غیر از سوالات تخصصی 518  لغت تخصصی انگلیسی IT در این برنامه موجود است . تسلط بر این لغات جدا از اینکه برای یک مهندس نرم افزار ضرورت دارد ، در  مطالعه رفرنس های و متن های انگلیسی تخصصی شما مفید و موثر خواهد بود .


این برنامه بسیار ساده طراحی شده و پیچیدگی خاصی ندارد ، کافی است از منوی کشویی درس مورد نظر را انتخاب کنید سپس  با دکمه های بعدی ،  قبلی و پرش سوالات تخصصی مهندسی نرم افزار را مرور کنید .


نکته اول :  به منظور آشنایی شما با برنامه  همچنین تست آن روی دستگاه اندرویدی ، مرور سوالات هر درس  تا سوال شماره  10 به صورت رایگان هست . اما برای مشاهده باقی سوالات از طریق پرداخت درون برنامه ای «سکه فعالسازی نرم افزار   »  را خریداری کنید.


 


نکته دوم : برای پرداخت درون برنامه ای ، باید نرم افزار کافه بازار روی گوشی شما نصب باشد.


 


سخن آخر


هر چند برای تهیه این نرم افزار زحمات زیادی را متحمل شدیم ،اما مانند هر اثر دیگری خالی از اشکال نیست . امیدواریم با حمایت و راهنمایی شما  عزیزان بتوانیم محصول شایسته تری ارائه بدهیم .


 

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
pretty
pretty
۱۳۹۹/۰۹/۰۸
با سلام خسته نباشید عالی سوالات، فقط من به روزرسانی کردم برنامه بازار رو باینکه هزینه پرداخت کرده بودم الان سوالات بعدی لود نمیشن
نغمه
نغمه
۱۳۹۵/۰۸/۰۸
عالیه ، کامپایلر و نظریه زبان هم خوب بود اگه اضافه میکردید خیلی عالی
سمانه
سمانه
۱۳۹۵/۰۷/۱۸
من تازه نصب کردم ک فکر میکنم خیلی خوب باشه