کیپ‌وی (زبان انگلیسی)

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۱۰۰+
حجم ۲٫۱ مگابایت
نسخه 1.17

توضیح

در مسیر فراگیری یک زبان جدید یادگیری لغات مهم‌ترین نقش را ایفا می‌کند. این نرم‌افزار با بهره‌گیری از مدرن‌ترین روش‌های آموزشی این فرایند را برای شما تسهیل می‌کند.

ده‌ها نرم‌افزار یادگیری لغات به زبان فارسی و انگلیسی پیش از این منتشر شده‌اند که عموما بر روش‌های تکرار سیستمی مانند لایتنر تاکید دارند. مسلما این گونه نرم‌افزارها موثرتر از روش سنتی دفترچه لغات هستند اما مشکلات متعدد روش لایتنر در میان مدت موجب دلسردی زبان‌آموزان می‌شود. برای مثال در روش لایتنر شما هیچ گاه طرز صحیح نوشتن لغت و روش درست استفاده از آن را یاد نمی‌گیرید. به علاوه، با افزایش تعداد لغات مرور روزانه بیش از صد لغت بسیار زمانبر و خسته کننده است. همچنین پراکنده شدن لغات یک درس در مراحل مختلف موجب پریشانی ذهنی می‌شود. کیپ‌وی تمامی این نقص‌ها را پوشش داده است.

این نرم‌افزار از کلیه‌ی کانال‌های یادگیری از جمله شنیدن، دیدن، نوشتن، تکرار و بازی بهره می‌گیرد که علاوه بر افزایش بازده ذهنی، انگیزه یادگیری را در شما تقویت می‌کند.

تغییرات آخرین نسخه

رفع برخی اشکالات جزیی

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

در رسانه‌ها

در اپلیکیشن کیپ وی، زبان انگلیسی را با روش های موثر یاد بگیرید

اگر لازم باشد به نقاط دیگر دنیا سفر کنیم، تنها زبان واحدی که برای برقراری ارتباط با دیگران به ما کمک میکند، زبان انگلیسی است. برنامه موبایلی که در ادامه به معرفی آن پرداخته ایم، کیپ وی نام دارد و دارای روش های جالبی برای آموزش زبان انگلیسی به شما میباشد. در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی با ما همراه شوید.