سیب صورت (تمرینات زیبایی پوست)

سیب صورت (تمرینات زیبایی پوست)

نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۱۰۴ مگابایت
حجم
سیب صورت (تمرینات زیبایی پوست)

سیب صورت (تمرینات زیبایی پوست)

سیب سلامت
نسخهٔ ۱.۰
۲۰۰۰ تومان
+۱۰
نصب
تناسب اندام
دسته‌بندی
۱۰۴ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آیا جوانی و زیبایی دائمی خود را دوست دارید؟
آیا دوست دارید با اعتماد بنفس سال ها جوان تر بنظر برسید؟
آیا میدانید راه حل این کار در دستان خودتان است؟
دیگر نگران چین و چروک، لاغری یا چاقی صورت خود نباشید.
                          واقع بینانه عمل کنید تا به زیبایی واقعی برسید...
کلیه تبلیغات شبکه‌های تلویزیونی، ماهواره‌ای و اینترنتی تلاش دارند تا به ما بگویند تنها راه داشتن صورتی با پوست درخشان و سالم، استفاده از پاک‌کننده‌ها و انواع کرم‌ها می باشد. این مطلب تا حدودی درست است اما تنها نیمی از حقیقت است. تمامی افراد و مخصوصا خانم ها اهمیت خیلی زیادی به زیبایی پوست و صورت  خود می دهند اما بسیاری از آن ها از روش های مصنوعی و استفاده از مواد شیمیایی خسته شده اند.
سلامت و زیبایی واقعی درونی در دنیای بیرون (ظاهر ما) نمود پیدا می‌کند. تغذیه مناسب، رعایت بهداشت مناسب پوست صورت و همچنین “تقویت عضلات صورت” بیش از این کرم‌ها و مواد آرایشی در ظاهر ما تأثیرگذار بوده و موجب زیبایی واقعی، جوانی و شادابی طولانی مدت می شوند.
تحقیقات متخصصین و پژوهشگران نشان می دهد همانطور که عضلات قسمتهای مختلف بدن نیاز به تقویت دارد، عضلات صورت نیز نیازمند تقویت با استفاده از حرکات ورزشی و تقویتی مخصوص خود می باشند.
ورزش صورت یا همان یوگای صورت به جهت تقویت عضلات قسمتهای مختلف صورت با تنظیم آستانه چربی سوزی در نقاط خاصی از صورت و گردن، افزایش خونرسانی به بافت های صورت و ترمیم آنها، باعث شادابی و جوانی پوست صورت می شود و از افتادگی و چین خوردگی پوست صورت جلوگیری کرده و حتی چین و چروک صورت را از بین می برد.
نکته حائز اهمیت در تقویت عضلات صورت اینست که انجام این حرکات ورزشی بطور مستمر و برنامه ریزی شده و البته بصورت صحیح، زیبایی بلند مدت پوست صورت را با کمترین هزینه و بدون هیچگونه عوارض محقق می نماید.
نرم افزار سیب صورت(Apple Face) شامل بخشهای مختلفی از جمله: تمرینات تقویت عضلات صورت به تفکیک عضلات هفت گانه صورت به شکل فیلم (برای مثال عضله دور چشم، دور لب و...) و نمایش ناهنجاریهای صورت به شکل انیمیشن(برای مثال افتادگی پلک، چروک پا کلاغی و...) می باشد.


 

نظرات کاربران - ۳ رأی
۴.۷ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
s
s
۱۳۹۴/۱۱/۱۶
عالیه.برا هرکسی که به خودش اهمیت میده و ارزش قایله پیشنهادش میکنم.همین الان همین امروز