تقویم بانووی! (LD)

تقویم بانووی! (LD)

نسخهٔ ۵
۲۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
تقویم بانووی! (LD)

تقویم بانووی! (LD)

ایده باز
نسخهٔ ۵
۲۰۰۰ تومان
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی تناسب اندام
حجم ۵ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بسم الله الرحمن الرحیم


با سلام خدمت همه کاربران محترم


 


 

بعد از مدت دو سال از فعالیت این اپ، با توجه به پیشنهادات و انتقادات مطرح شده توسط شما کاربران عزیز، دست به بهبود و تغییر کاربری ، امکانات و گرافیک برنامه زده ایم. برنامه جدید طبق قانون بازار باید به صورت جداگانه بفروش برسد.
* تمامی اطلاعات مربوط به پریود (عادت ماهیانه)، استحاضه، عبادات، علائم بالینی، مصرف قرص، خُلق، نفاس و هر آنچه را که می خواهید به آسانی ثبت و «ویرایش» کنید !

3 نکته بسیار مهم و پر تکرار:

1- ابتدا که وارد برنامه می شوید، اطلاعات آخرین دوره عادت ماهیانه خود را وارد کنید، سپس برای وارد کردن اطلاعات مربوط به دوره های قبل، روز شروع عادت ماهیانه قبلی را انتخاب کنید و با زدن دکمه «شروع عادت» اطلاعات مربوط به دوره قبلی را یکجا وارد نمایید!

2- امکان ویرایش شروع یا پایان عادت به راحتی وجود دارد.
کافی است روز جدیدی را که میخواهید به عنوان شروع یا پایان عادت مشخص کنید، انتخاب کرده و بسته به آنچه می خواهید ثبت کنید دکمه «شروع عادت» یا «پایان عادت» را بزنید!
به همین راحتی!

3- با فعال کردن قسمت پیش بینی، روزهای احتمالی دوره بعد مشخص می شود. بعد از ورود اطلاعات به صفحه ثبت علائم بروید و پیش بینی را آنطور که میخواهید فعال کنید!

نکته :
با ثبت شروع و پایان عادت به راحتی می توانید استحاضه را به ابتدا یا انتهای ایام عادت اضافه کنید. بدیهی است که در ایام عادت نمی توانید استحاضه را ثبت کنید !!

نکته : اگر داده ها را «امتحانی» وارد کرده اید، از قسمت تنظیمات همه داده ها را به راحتی پاک کنید و سپس داده ها را وارد نمایید! از آنجا که برنامه در تشخیص وضعیت شرعی خونریزی های ثبت شده هوشمند عمل می کند و داده های ثبت شده شما به یکدیگر مربوط است (برای تشخیص وضعیت شرعی اش، اینکه حیض است یا استحاضه...) بنابر این داده ها را با دقت وارد کنید.

نکته :
در ثبت اطلاعات اولیه از جمله تاریخ آخرین دوره عادت ماهیانه، وضعیت تاهل و شهر محل سکونت دقت کنید !

در پایان از کاربران مهربان و خوبی که ما را با انتقادات و پیشنهاداتشان مورد تفقد قرار می دهند متشکریم.
همچنین از کاربران محترمی که نظراتشان را عجولانه ثبت کرده اند خواهشمندیم برای استفاده بهتر از «بانووی» به نکات عرض شده توجه بفرمایند.
 

نظرات کاربران - ۷۲۲ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
ﺍﺭﺍﻡ
ﺍﺭﺍﻡ
۱۳۹۵/۰۷/۲۷
محیطش رو دوست ندارم. نسخه خارجیش بهتره. یه جوریه. تقویمش. اصلن دسترسیاش جالب نیست. کمی گرافیک و طراحیشو بهتر کنید. لطفن
زینب
زینب
۱۳۹۵/۰۵/۱۳
برنامه تون تقلیدناقص وناکارامدی ازبرنامهءمشابه خارجی باهمین طرح هست.ناقص وپرازاشکال.
sima A
sima A
۱۳۹۳/۰۱/۲۱
درکل خوبه،چندتاایرادکوچیک:روزهایی که یادداشت دارن توتقویم معلوم نیستن،درقسمت اعمال فوت شده نمیشه عدداعمال فوت شده رو ویرایش کرد.