تبدیل پی دی اف به ورد ioword

تبدیل پی دی اف به ورد ioword

نسخهٔ ۳.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ فروردین ۱۴۰۱
تبدیل پی دی اف به ورد ioword

تبدیل پی دی اف به ورد ioword

iotype
نسخهٔ ۳.۰.۳
پرداخت درون‌برنامه‌ای
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی ابزارها
حجم ۳۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ فروردین ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نسخه جدید نرم افزار ioword با امکانات جدید و طراحی متفاوت منتشر شد!
در این نسخه ، شما می توانید فایل های عکس یا پی دی اف خود را بارگذاری نمایید و متن آن را استخراج نمایید. در این نسخه دقت نرم افزار و سرعت آن به طور چشمگیری افزایش یافته است.
در نسخه جدید شما حتی می توانید فایل دست نوشته ، دست خط یا جزوه های دانشگاهی و به طور کلی متنی که با دست خط نوشته شده است را بدون هیچ محدودیتی در حجم بارگذاری نمایید.
نرم افزار تبدیل عکس به متن و pdf به word آی او ورد (ioword) با استفاده از الگوریتم های پردازش تصویر متن را از داخل عکس یا فایل pdf استخراج می کند. مهم نیست فایل pdf شما از روی عکس تهیه شده باشد. نرم افزار ioword با دقت بسیار بالا اقدام به استخراج متن می نماید. همچنین نرم افزار قابلیت تشخیص علائم نگارش را نیز دارا است. با استفاده از ioword شما می توانید حتی دست خط و جزوه های خود را نیز به متن تبدیل کنید. برای افزایش دقت در استفاده از نرم افزار لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشد :
۱- تصویر تهیه شده برای تبدیل به متن می بایست ترجیحا دارای پس زمینه سفید باشد.
۲-تصویر می بایست خوانا باشد و تلاش نمایید تا در هنگام عکس برداری ، تصویر شما به واسطه لرزش دست تار نشود.
۳- تصویر می بایست صاف و بدون اعوجاج باشد. به عنوان نمونه در هنگام تصویر برداری از صفحات یک کتاب می بایست کتاب به طور کامل باز شود.
۴- در صورتی که تعداد صفحات فایل pdf شما بالا باشد نرم افزار فایل شما را در صف تبدیل قرار خواهد داد و شما می توانید از صفحه اول اپلیکیشن و همچنین از بخش تاریخچه تبدیل ها ، روند و درصد پیشرفت را مشاهده نمایید.
۵- در صورتی که قصد بارگذاری و تبدیل متن جزوه یا دست نویس را دارید حتما از بخش تبدیل دست نویس به متن اقدام نمایید.

در صورتی که قصد تبدیل دستخط ، جزوه ، دست نوشته فایل کم کیفیت پی دی اف به متن را دارید ، به راحتی با مراجعه به بخش تایپ آنلاین یا تبدیل دست خط به متن ، فایل خود را بارگذاری نمایید. فایل شما پس از برآورد اولیه در صف تبدیل قرار خواهد گرفت. تلاش نمایید تا حد ممکن عکس بارگذاری شده واضح و خوانا باشد چرا که وضوح فایل فرآیند تبدیل دستخط به متن را تسریع خواهد کرد.

با رعایت موارد فوق شما می توانید تبدیل کم نقصی را داشته باشد. ما به طور روزانه در حال توسعه الگوریتم تبدیل عکس به متن و افزایش دقت نرم افزار در تبدیل پی دی اف به ورد هستیم و در حال حاضر دقت نرم افزار بیش از ۹۹ درصد می باشد.خروجی حاصل از تبدیل عکس به متن یا پی دی اف به ورد در فرمت های docx یا txt قابل دانلود می باشد همچنین می توانید خروجی را برای سایر نرم افزارها به اشتراک بگذارید لازم به توضیح است جهت بازکردن فایل docx در تلفن همراه نیاز به نرم افزار office می باشد.
در صورت مشاهده هرگونه خطا ، ایراد یا انتقاد از نرم افزار، لطفا با ما در ارتباط باشید.
شما می توانید از نسخه تحت وب نرم افزار با مراجعه به وب سایت نرم تبدیل عکس به متن به نشانی ioword.com استفاده نمایید.

نظرات کاربران - ۵ رأی
۱.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمدحسن
محمدحسن
۱۴۰۱/۰۷/۱۳
بدرد نمی خورو پولی درخواست یک ستاره زیادی است
محمد
محمد
۱۴۰۲/۰۳/۰۲
بدرد نمیخوره پولیه خیلی هم میگیره. همون اول بگید پولیه.
زیبای من ایران
زیبای من ایران
۱۴۰۲/۰۹/۱۴
خیلی گران هست تایپ بکنم به صرفه تر هست تایپ هر صفحه پنج هزار هست شما برای تبدیل تایپ ۲۰ هزار میخواهید واقعا مردم رو چی حساب می‌کنید واقعا که