The Paradox

The Paradox

نسخه ۱.۱
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
معمایی
دسته
۱۵
مگابایت
حجم

از بازی های ساده خسته شدی؟


بازی ها به اندازه کافی چالش برانگیز نیستن؟


*جزو بازی های برتر اولین دوره Level Up


اگه به دنبال یک بازی چالش برانگیز هستید و دوست دارید توانایی هاتون رو در بازی کردن بسنجید میتونید سراغ بازی The Paradox بیایید.


<توجه>                                    


*تمامی مراحل به صورت کاملا منطقی قابل عبور هستن.


هر مرحله با استراتژی خاص ، قابل حل هستن که این استراتژی ها میتونن شامل زمانبندی مناسب ، جایگیری مناسب ، تمرکز بر کاراکتر مناسب و... باشد .


در این بازی شما کنترل دو کاراکتر به صورت همزمان رو دارید که باید هر دو کاراکتر سالم به مقصد برسند و در این بین باید از موانع رد بشین .


اگه دارای اعصابی پولادین هستین و نیاز به چالش بزرگی دارید پس خودتون رو آماده کنید .


با نظرات و امتیازاتتون مارو در بهتر شدن بازی کمک کنید .


منتظر بروزرسانی های بعدی باشید ...


 


با ما در ارتباط باشید


تلگرام و اینستاگرام : Indieplanetstd@


 


*فقط در کافه بازار*

در رسانه‌ها

بررسی بازی ایرانی The Paradox؛ وارونگی

اگر Super Meat Boy را انجام داده باشید، پارادوکس از جهاتی شما را یاد آن می اندازد. مکانیزم های گیم پلی بازی ساده هستند ولی طعم سختی را بیش از بازی های مشابه می چشید. در تمام لحظه ها مرگ شما را تهدید می کند و احتمالا بعد از چند دقیقه، دیدن صفحه Game Over به اندازه تماشای جمله You Died در دارک سولز برای تان تکراری شود.

نقد و بررسی بازی ایرانی پارادوکس، لذت چالش با تقارن

امروزه در دنیای بازی های رایانه، سبک های متعددی و زیادی از بازی های مختلف در جهان اختراع و روانه بازار شدند ولی در این میان، برخی بازی ها جزو بازی های خاص بودند که واقعا شاهکار هایی از گرافیک، مکانیزم گیم پلی و یا داستان و صدا گذاری بسیار جذاب و موفقیت آمیزی داشتند، به طوری که این بازی ها همیشه در میان بازی هایی با سبک ها و ژانر های متشابه و تکراری، کاملا جدا بوده و از میان هزاران بازی، آیتم های خاص و منحصربه فرد خود را داشتند. باید اعتراف کنم پارادوکس نیز یکی از آن هاست!!!

logo-enamad logo-samandehi