+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
سیما طب

سیما طب

نسل داده پردازی ایلیا
نسخهٔ ۱.۰
+۱۰۰
نصب
پزشکی
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار کلینیک تخصصی پوست و زیبایی سیما طب

از ویژگی های این نرم افزار قابلیت مشاوره رایگان با برترین پزشکان پوست، مو و زیبایی، آشنایی با مجموعه سیما طب(امکانات و دستگاه های پزشکی مجموعه، پزشکان مجموعه)، مقالات به روز پزشکی و زیبایی و 3 زبانه بودن نرم افزار می باشد، که به سه زبان فارسی، عربی، انگیلیسی می باشد.


کلینیک و لیزر سیما طب به عنوان تنها مرکز تخصصی - فوق تخصصی مشهد ، برای ارائه خدمات پزشکی پیشرفته در زمینه درمان بیماریهای پوست و مو و اقدامات ترمیمی و زیبایی است که برای اولین بار در سطح کشور با مشارکت گسترده جمع زیادی از مجرب ترین و برترین متخصصین پوست و فوق تخصص جراحی پلاستیک و عروق خراسان و تهران و با بکارگیری مدرن ترین و معتبرترین تجهییزات و دستگاههای روز، در شهر مقدس مشهد راه اندازی گردید.1. مشارکت حدود 40 نفر از متخصصین مجرب پوست, مو و زیبایی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و فوق تخصص جراحی عروق و اعضاء هیئت علمی دانشگاه, بعنوان پشتوانه علمی و عملی نه تنها در منطقه شرق بلکه در کل کشور منحصر بفرد است .

2. کلیه خدمات پزشکی اعم از ویزیت و مشاوره اولیه و انواع اعمال لیزر، جراحی، کاشت مو، تزریق انواع مواد درمانی و زیبایی در این مرکز انحصاراً توسط پزشک متخصص انجام می شود.

3. دستگاههای لیزر و تجهییزات تشخیصی و درمانی مرکز از معتبرترین و بهترین مارکهای مورد تأئید FDA، CE اروپا و وزارت بهداشت و درمان کشور با رعایت بالاترین استانداردهای ایمنی و تکنولوژی تهیه شده است.

4. توجه ویژه به سلامت مراجعین و بیماران و رعایت تأییدیه مراکز معتبر پزشکی و وزارت بهداشت و درمان کشور از اهداف اصلی این مرکز در انتخاب و تهیه مواد و وسایل مورد استفاده است.

نظرات کاربران - ۶۲ رأی
۳.۸ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
امیر
امیر
۱۳۹۴/۰۱/۰۷
بدرد نمیخوره
masoud
masoud
۱۳۹۳/۱۰/۱۹
خوشم نیومد چون آماتوری طراحی شده بود
مهندس رضا سلیمی فراز
مهندس رضا سلیمی فراز
۱۳۹۳/۱۰/۱۷
ورزز