ایران آپ

ایران آپ

Version ۱.۱.۱۰۷
نصب +۵۰ هزار
Category خرید
Size ۸ مگابایت
Last Update ۱۷ تیر ۱۳۹۹
ایران آپ

ایران آپ

تیم توسعه دهنده ایران اپ
Version ۱.۱.۱۰۷
نصب +۵۰ هزار
Category خرید
Size ۸ مگابایت
Last Update ۱۷ تیر ۱۳۹۹
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info


نیازمندی های دیجیتال ایران اپ فضایی زیبا و در عین حال رایگان را فراهم کرده تا آنچه نیاز شماست را به سادگی بیابید، در تخفیف ها به روز باشید و ارزان و شیک زندگی کنید.


ایران آپ به صاحبان کسب و کارهای مختلف و عموم شهروندان و گردشگران که به دنبال صنف یا خدمات مورد نظرشان هستند ، کمک می کند. می‌توانید با جستجوی پیشرفته و دسترسی سریع و آسان به خدمات، اصناف، وسایل نقلیه، مسکن و موارد استخدام، آنها را مورد ارزیابی قرار دهید، دنبال کنید و یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

در اپلیکیشن ایران آپ هر صنف و یا خدمات، یک صفحه کامل خواهد داشت که گالری تصاویر خدمات و محصولات، توضیحات کامل، آدرس دقیق به همراه نقشه محل، راه های تماس سریع و حتی آدرس شبکه های اجتماعی ‌درآن پیش‌بینی شده است .

اپلیکیشن ایران آپ بر این هدف است که جهت افزایش سودآوری صاحبان صنوف و خدمات و افزایش صرفه اقتصادی مشتریان گامی بلند بردارد و روشی را در حوزه خرید گسترش دهد که هم برای صاحبان کالاها، خدمات و کسب و کارهای گوناگون سودآور باشد و هم برای مشتریان جذاب بوده و صرفه اقتصادی داشته باشد، روشی که در آن خریدار و فروشنده به یک میزان سود ببرند. (این برنامه فعلا در شهر اصفهان فعال می باشد)


User Reviews - ۵۰ Rates
3.6 from 5
5
4
3
2
1
sadegh
sadegh
۱۳۹۹/۱۰/۲۸
سلام دوستان بنده خودم یکی از فروشندگان لوازم تحریر هستم برنامه عالیه ولی باید مشاغل بیشتر باشند تا مردم به سمت برنامه جذب بشن ممنون از ایران
ا
ا
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
اصلا نباید برای نصب این برنامه پول میگرفتند
af
af
۱۳۹۶/۱۰/۰۹
روز به روز بهتر میشه ، عااالی