Houzz - Home Design & Remodel

Houzz - Home Design & Remodel

نسخه ۱۹.۱۱.۳
۵
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۷
مگابایت
حجم

این برنامه به ویکیپدیای طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی معروف است.

حجم عظیمی از طرح‌ها و ایده‌های مختلف با بیش از ۹۰۰ هزار تصویر با کیفیت. با سبک و اتاق و محل، دکوراسیون مناسب را پیدا کنید و ایده‌اش را برای خودتان ذخیره کنید. این برنامه تبلت‌-دوست هم است.

در رسانه‌ها

در دنیای طراحی داخلی غرق شوید

Houzze یکی از معتبرترین سایت‌های بین‌المللی طراحی داخلی است که با نصب اپلیکیشن آن، می‌توانید به همه قابلیت‌های این مجله آنلاین دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن منبع بی‌پایانی از ایده‌های طراحی داخلی به شما ارایه می‌دهد؛ کیفیت عکس‌ها و تخصصی بودن طراحی‌ها آنقدر جذاب است که با وجود متن انگلیسی، برای کاربرفارسی‌زبان هم کاربرد دارد.

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی برای دکوراسیون و طراحی داخلی خانه و محل کار

مهم ترین چیز برای رسیدن به یک دکوراسیون عالی، به کارگیری ایده های نوین و خلاقانه است؛ Houzz با جمع آوری آرشیوی شامل بیش از ۴٫۵ میلیون تصویر با موضوع طراحی داخلی، دریایی از ایده های نو را برایتان به ارمغان می آورد.

زوم‌اپ: Houzz، ایده‌هایی ناب از برترین طراحان دکوراسیون

اپلیکیشن Houzz را می‌توان برترین نمونه‌ی موجود در زمینه‌ی طراحی داخلی دانست. این نرم‌افزار به خودی خود کار بزرگی انجام نمی‌دهد، اما بزرگترین ویژگی آن، گردآوری صدها هزار عکس و تصویر از نتیجه‌ی کار طراحان بزرگ دکوراسیون و همچنین افراد عادی است که می‌توانید از هر کدام از آن‌ها ایده‌برداری کرده و در هر چه زیبا کردن محیط کار و زندگی خود به کار برید.

logo-enamad logo-samandehi