مهره مار داشته باشید

نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۲٫۵ مگابایت
نسخه v1.0
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

این برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای میباشد و شما فقط قادر به مشاهده  حداکثر پانزده درصد مطالب می باشید.چنانجه از این برنامه خوشتان آمد می توانید ازتقا دهید.


برای موفقیت باید بهای آن را پرداخت.این برنامه اصلا مناسب کسانی که همیشه دنبال چیزهای رایگان می گردند ,نمی باشد.


لطفا قبل از دانلود برنامه از با کلیک بر روی لینک از وب سایت ما دیدن کنید و در صورتی که تشخیص دادید می شود به ما اعتماد کرد این برنامه را دانلود کنید.


 


توضیحات برنامه:


برخی از انسان ها با وجود عدم بهره مندی از بعضی چیزها مثل پول، چهره ی زیبا و یا ارتباطات اجتماعی گسترده، همیشه انرژی و اعتماد به نفس خاصی دارند. حتی شکاک ترین انسان ها هم نمی توانند در برابر این شخصیت های جذاب مقاومت کنند و از خود ترشرویی نشان دهند. اینگونه آدم ها در هر محفلی می درخشند؛ همان هایی که برای کمک، راهنمایی و مصاحبت، اولین گزینه ی هر کسی خواهند بود.شخصیت آنها به گونه ای است که همه را به این پرسش وا می دارد: «او چه چیزی دارد که من ندارم؟ چه چیزی او را تا این حد جذاب می کند؟» اما واقعاً تفاوت آنها با دیگران چیست؟


 


می خواهید کاملا به صورت ناخود آگاه همه به طرف شما جذب شوند؟ 


می خواهید در مراحل شغلی خود پیشرفت داشته باشید؟ 


می خواهید کسی که شما دوستش دارید او نیز به طرف شما کشش و تمایل پیدا کند؟


دوست دارید فردی متفاوت باشید که همه آرزو داشته باشند که مثل شما باشند؟ 


آیا تمایل داری موقع ازدواج دیگر هیچ مشکلی با همسر و یا والدین همسر آینده ات پیدا نکنی!؟


 پس به شما مژده می دهم که همه این ها قابل انجام شدن است.اصلا نیاز به استفاده از خرافات و مهره مار و ... نیست.براحتی قادر خواهید بود با استفاده از ان ال پی و علم روانشناسی به یک فرد جذاب و کاریزماتیک تبدیل شوید.


 


 به شما تبریک می گویم .شما در جای درستی قرار دارید .با مطالعه دقیق این برنامه شما قادر خواهید بود در کمتر از سه ماه چنان تغییری در خود بوجود بیاورید که به سختی برای شما و اطرافیان قادر باور کردن است فقط به شرط این که این گفته ها و آموزش ها را دقیقا و عینا انجام بدهید.     برای این که صاحب مهره مار شوید باید رموزی را بلد باشید و وظیفه من این است که آن ها را به شما نشان بدهم.با جان و دل آن ها یاد بگیرید نه از سر بی حوصلگی .   این برنامه آموزشی را همیشه بر روی گوشی موبایل خود همراه داشته باشید و بارها و بارها آن را مطالعه کنید.    


 


 


این آموزش زمانی برای شما کاربرد دارد و شما را به مقصودتان می رساند که هدف تان در زندگی خیر و صالح باشد و منفعت دیگران را همیشه در نظر بگیرید و نه این که از آن به عنوان ابزاری برای ضرر رساندن به دیگران و یا انجام کارهای خلاف عرف شرع و عقل بخواهید استفاده کنید.


 


توجه :
برای مشاهده همه برنامه های ما " دکتر عادل حیدری نژاد" را در بالا لمس نمایید.


تغییرات آخرین نسخه

اولین آپدیت برنامه

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه