انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا

انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا

نسخهٔ ۴.۰.۰
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا

انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا

محسن کرم زاده
نسخهٔ ۴.۰.۰
+۵ هزار
نصب
آموزش
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


کلیه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد ، از اهمیت و حساسیت مرحله انتخاب رشته ارشد به خوبی آگاه هستند . بر این اساس بسیاری از متقاضیان ، پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه کارشناسی ارشد به دنبال انتخاب رشته ای متناسب با رتبه و تراز اکتسابی خود می باشند .
کارشناسان سامانه  مشاوره تحصیلی هیوا به منظور تسهیل در امر انتخاب رشته و افزایش آگاهی داوطلبان در این خصوص ، نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد را طراحی کرده اند . این نرم افزار بر اساس آمار واقعی داوطلبان سال گذشته تهیه  شده و راهنمای مناسبی برای متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد 1400  می باشد . برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد هیوا کافی است گروه امتحانی ، رشته امتحانی  و رتبه خود را وارد نموده و شانس قبولی خود را در رشته محل های مختلف در سه بازه بدبینانه ، منطقی و خوشبینانه مشاهده نمایید .
با توجه به این که جامعه آماری شرکت کننده در آزمون و ظرفیت رشته محل ها هر ساله تغییر می یابد ، این نرم افزار به طور صد در صد قبولی شما را در رشته محل مورد نظر تضمین نخواهد کرد اما راهنمای مناسبی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد می باشد که در اختیار داوطلبان قرار داده ایم . درضمن این نرم افزار برای استفاده در گروه های آزمایشی پرطرفدار طراحی شده و شامل همه گروه های آزمایشی نمی شود .
نظرات کاربران - ۲۷ رأی
۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
الی
الی
۱۴۰۰/۰۶/۰۹
فقط چنتا رشته رو داره بی مصرف
ماندانا
ماندانا
۱۴۰۰/۰۵/۲۰
به درد نخور
Anahita
Anahita
۱۳۹۹/۰۶/۱۴
خسته نباشید واقعا😐