تخمین رتبه کنکور سراسری

تخمین رتبه کنکور سراسری

نسخه ۲.۲
هزار
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۳
مگابایت
حجم

نسخه آپدیت شده نرم افزار تخمین رتبه هیوا :

https://cafebazaar.ir/app/com.heyvagroup.takhminrt98/سلام به همه کاربران سایت و نرم افزار تخمین رتبه هیوا


همونطور که میدونین سایت مشاوره  هیوا از سال 95 و برای استفاده آسون تر از امکان تخمین رتبه کنکور سراسری ، یک نسخه اندرویدی از نرم افزارشو عرضه کرد.


در نرم افزار تخمین رتبه هیوا این امکان به شما داده میشه که با وارد کردن درصد های احتمالیتون در کنکور سراسری ، بفهمین در کنکور چه رتبه ای به دست میارین .


در کنار این تخمین رتبه ، ما آمار قبولی رتبه ای که برای شما تخمین زده شده رو به شما نشون دادیم که با درصد هایی که وارد می کنین در یک مرحله بهتون شانس قبولیتون در دانشگاه های سراسری رو بهتون بگیم .


اما نکته متمایز کننده نرم افزار تخمین رتبه هیوا با همه نرم افزار های دیگه ، امکان تخمین شانس قبولی شما در دانشگاه آزاد هست.


به این شکل که در کنار تخمین شانس قبولی شما در دانشگاه های سراسری ، بهتون میگیم که با این درصد ها میشه با توجه به آمار سال گذشته در کدوم رشته ها و کدوم واحدای دانشگاه آزاد قبول شد .


با توجه به اینکه بیشتر از 95 درصد رشته محل های غیرپزشکی بصورت بدون کنکور ارائه میشه ، امکان تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا فقط برای بچه های تجربی قرار داده شده .

نکته مهم 1 :

باتوجه به استقبال کاربران از بخش دانشگاه آزاد و برای راحتی شما عزیزان ، امسال استفاده از تخمین رتبه دانشگاه آزاد کاملا رایگان شد ، در نتیجه در حال حاضر کلیه قسمت های برنامه تخمین رتبه هیوا بطور کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان هست .

نکته مهم 2 :

امسال برای اینکه نرم افزار به شما تخمین دقیق تری از وضعیتتون در کنکور بده ، به ازای درصد هایی که وارد می کنین در سه حالت خوشبینانه ، منطقی و بدبینانه تخمین رتبه میکنه ؛ این امکان برای کمتر شدن خطای نرم افزار و همچنین پوشش هرچه بیشتر تغییرات کنکور قرار داده شده .


 


logo-enamad logo-samandehi