برنامه ریز واتساپ

برنامه ریز واتساپ

نسخه ۱.۰.۱.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۸
مگابایت
حجم

شاید شما هم بخواهید پیام هایی را در آینده برای دوستانتان ارسال کنید. اما ممکن است فراموش کنید سر وقت آن را ارسال کنید ، یا یک یادآور تنظیم کنید و هنگام هشدار فرصت نوشتن پیام را نداشته باشید.

راه حل چیست؟

برنامه ای که با آن بتوانید:

 .پیام هایتان را بنویسید ، عکس ، فیلم یا صدایتان را به آن پیوست کنید ، زمان ارسال را تعیین کنید و با خیال راحت به زندگی تان برسید. به محض رسیدن زمان ارسال با کمترین زحمت برای شما ، آنها را ارسال کند.

"برنامه ریز واتساپ"   برای یادآوری و ارسال پیام از طریق واتساپ ساخته شده است. برای انتخاب گیرنده برنامه واتساپ باز شده و می توانید مخاطب یا گروه دلخواه را انتخاب کنید. سپس پیام هایتان را اضافه کنید. و زمان ارسال را تنظیم کنید.

 این برنامه برای ارسال پیام ها نیمه خودکار است. یعنی در زمان تعیین شده به شما هشدار می دهد و از شما می خواهد برای کامل شدن فرآیند ارسال قفل دستگاه را باز کنید. به محض باز شدن قفل دستگاه فرآیند ارسال بدون دخالت شما آغاز خواهد شد.

لازم به ذکر است برخی گوشی ها به ویژه با اندروید 6 به بالا سرویس های پس زمینه را پس از خاموش شدن صفحه نمایش محدود می کنند. از اینرو ممکن است برنامه در زمان تعیین شده به شما هشدار ندهد. برای جلوگیری از بسته شدن سرویس های برنامه پس از خاموشی صفحه باید اجازه فعال ماندن را به برنامه بدهید. در برندهای گوناگون مسیر این تنظیمات متفاوت است ولی معمولا در تنظیمات باتری یا بهینه سازی مصرف باتری قرار دارند.

 

توانایی های برنامه به طور خلاصه:

ارسال پیام متنی و عکس ، فیلم و صدا در تعداد نامحدود با واتساپ

انتخاب گیرندگان از برنامه واتساپ

ساخت گروه گیرندگان برای انتخاب ساده تر در آینده

ارسال نیمه خودکار پیام ها (نیاز به بازگشایی قفل وجود دارد)

logo-enamad logo-samandehi