Contacts+

Contacts+

نسخه ۶.۱۴.۰
۱۰
هزار
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۱۳
مگابایت
حجم

برنامه‌ای هوشمندانه، زیبا و رایگان برای مدیریت آشنایان.

این برنامه با یکپارچه‌سازی شبکه‌های اجتماعی مانند LinkedIn و برنامه‌های دیگر جهت ارسال پیام، به شماره‌گیر و فهرست آشنایان مورد علاقه شما تبدیل خواهد شد.

در رسانه‌ها

زوم‌اَپ: +Contacts، مدیریت مخاطبان انواع سرویس‌ها

+Contacts لیست دوستان و مخاطبان گوشی‌ و سرویس‌هایی چون توئیتر گوگل‌پلاس و فیس‌بوک را با یکدیگر همگام کرده و در قالب لیست مخاطبان خود برای کاربر نمایش می‌دهد. این اپلیکیشن با جستجوی نام افراد لیست مخاطبان گوشی شما، نام ‌آن‌ها را در گوگل‌پلاس، توئیتر و فیس‌بوک جستجو می‌کند و در صورت پیدا کردن افراد مورد نظر، اطلاعات مورد نیاز از قبیل تاریخ تولید، آدرس و تصاویر با لیست گوشی همگام می‌کند. می‌توان با جستجوی نام مخاطبان در هر یک از شبکه‌های اجتماعی نیز، حساب کاربری وی را به کارت ویزیت خود در لیست مخاطبان پیوند داد.

معرفی Contacts+

بدون تردید اصلی ترین کاربرد تلفن همراه از هر نوعی که باشد، ارسال و دریافت پیام یا برقراری مکالمه با دیگران است. از این رو، مدیریت و انجام عملیات مختلف بر روی فهرست مخاطبین و شماره ها و همچنین لیست پیامک ها و تاریخچه تماس ها، برای هر فرد از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و باید راحت ترین روش ممکن را برای این کار پیدا کرد. اپلیکیشنی که در ادامه شما را با آن آشنا میکنیم، “+Contacts” نام دارد و در این زمینه مفید میباشد. در ادامه با ما همراه شوید تا به معرفی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

با +Contacts به مخاطبین تلفن خود در شبکه های اجتماعی مختلف از یک محل پیغام بدهید

+Contacts در ظاهر یک شماره گیر شکیل و مرتب برای برقراری تماس و ثبت مکالمات است که محیط پویا و مصورش، کاملا خلاف چیزی است که تاکنون در شماره گیرهای بی روح موبایل هایمان دیده ایم. اما زینت بخشی به محیط شماره گیری تنها چیزی نیست که با این اپلیکیشن بدست خواهید آورد.

logo-enamad logo-samandehi