ریلکس شو

نصب‌های فعال ۵٬۰۰۰+
حجم ۲۱٫۸ مگابایت
نسخه 2.3

توضیح

ریلکس شو ، اپلیکیشنی برای لمس آرامش!


ریلکس شو بروزرسانی شد...در ورژن جدید ، همه چیز تغییر کرده است!


 


هر انسانی لایق خوشحال بودن است ، لایق اینکه زندگی موفقی داشته باشد و از همه مهمتر لحظه لحظه زندگیش را با آرامش خاطر سپری کند ، اپ ریلکس شو ابزاری است که قطعا می تواند شما را به چیزی که لایقش هستید نزدیکتر کند – آرامش ذهن و آرامش جسم که در نتیجه آن بهتر فکر خواهید کرد و زمانی که بهتر فکر کنید بهتر می توانید تصمیم بگیرید و زمانی که تصمیمات بهتری بگیرید زندگی موفق تری خواهید داشت.


 


ریلکس شو شامل چه بخش هایی است؟


سلامت روان ، ابزاری جهت تست و خود آزمایی سلامت روان کاربر ، امکان مدیریت و غلبه بر مشکلات ذهنی و روحی با استفاده از استراتژی و تکنیک های شخصی که همگی درعلم روانشناسی امروز تائید شده و روانپزشک ها در حال استفاده از این تکنیک ها می باشند.


بخش مربوط به سلامت روان شامل بخش های مدیریت استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس فکری-عملی اجباری ، بی خوابی و هراس می باشد که به صورت کلی هر بخش نیز شامل خود آزمایی ، ابزار مدیریت مشکل ، اطلاعات بیشتر درباره هر کدام ، نحوه غلبه بر آن و کمک کردن به دوست یا فرزندی  که چنین مشکلی داشته باشد، است.Stress disorder, PTSD, Anxiety disorder,Phobia,Insomnia, depressive disorder, Obsessive–compulsive disorder (OCD)


طبیعت، هر انسانی با طبیعت آرام می شود ، زندگی روزمره در شهرها و درگیر زندگی ماشینی شدن ممکن است ما را از این نعمت دور کرده باشد ، با استفاده از بخش طبیعت، می توانید برای ساعت ها به مناظر زنده و فوق العاده چشم نواز طبیعت خیره شوید ، به صدای آرامش بخش محیط گوش دهید و آرامش را به جسم خود هدیه دهید.


دفترچه خاطرات ، با استفاده از این ابزار می توانید خاطرات روزانه خود را بنویسید و یا در طی روز، یادداشت برداری کنید. خاطره نویسی یک راه بسیار خوب و شناخته شده برای مقابله با استرس ، اضطراب ، وسواس ، افسردگی ، ترس و فوبیا می باشد. خاطره نویسیباعث می شود که افکار به نوشته تبدیل شود و اینکار باعث درک بیشتر فرد از مشکلات یا موفقیت هایی که در طول روز داشته می کند. همچنین ابزار یادداشت برداری نیز در دسترس شماست تا نگرانی ها ، افکار یا مواردی که در طول روز نیاز دارید یادداشت کنید را در خود جای دهد.


مثبت نگری ، این بخش شامل چندین نکته در جهت تغییر فکر و عادت های انسان از منفی نگری به سمت مثبت اندیشی می باشد.


سلامت ، بخش سلامت به صورت کلی شامل تمرین های روزانه ای است که به فرد کمک می کند تا آرام شود. تمرین عمیق نفس کشیدن و تمرین یوگا ، دو ابزار بخش سلامت هستند که می توانند شما را از استرس و اضطراب دور نگه دارند و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند.


یادآوری ، خیلی از استرس ها و اضطراب هایی که در زندگی دارید بخاطر زمان بوجود می آید ، همچنین اگر می خواهید فردا ، موفق تر از فردی که امروز هستید باشید باید یاد بگیرید چطور زمان خود را مدیریت کنید ، در این بخش ابزارهایی برای تبدیل کردن گوشی شما به یک دستگاه یادآوری روزانه، قرار داده شده است ، فقط کافی است برای کارها و اهداف روزانه خود یک ساعت مشخص تنظیم کنید تا هر روز سر آن ساعت به شما اطلاع رسانی کند.


خواب ، خواب یکی از مهمترین بخش های زندگی روزانه انسان است ، یک خواب خوب می تواند انسان را هر روز سرحال و پر انرژی و انگیزه نگه دارد. نویز سفید ، موزیک های آرامشبخش و داستان های الهام بخش کوتاه ، قسمت های این بخش می باشد که با گوش کردن به این صداها قبل از خواب ، ذهن و جسم خود را آرام کنید تا خواب بهتری را تجربه کنید.


سخنان بزرگان ، در جهت رسیدن به موفقیت می توانید از انسان هایی کمک بگیرید که قبلا به این مهم دست پیدا کرده اند، با استفاده از سخنان بزرگان ، الهام بگیرید ، در خود انگیزه ایجاد کنید و فکر و ذهن خود را در مسیر بهتری قرار دهید.


 


امیدواریم تا استفاده از این برنامه برای شما مفید واقع شود. تک تک نظرات سازنده شما در این صفحه ، صفحه سایت ریلکس شو و ایمیل هایی که برای ما می فرستید را خواهیم خواند و حمایت شما باعث دلگرمی بیشتر ما برای ادامه ساخت این برنامه می باشد. با ما در تماس باشید.

دسترسی‌ها

  • com.gweb.ir.relaxsho.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • کنترل لرزش
  • android.permission.BODY_SENSORS
  • تنظیم زنگ
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • ترسیم روی برنامه‌های دیگر
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی

در رسانه‌ها

مشاور من برای زندگی بهتر - ریلکس شو زیر ذره بین

آرامش، مفهوم آشنایی است که همه ما برای ادامه زندگی به آن نیاز داریم. دوری از استرس و تنش و وسواس های فکری لازمه حیات بانشاط و امید به زندگی است. امروزه تکنولوژی در تمام مسائل زندگی دخیل شده است. تکنولوژی برای رسیدن به آرامش با اپلیکیشن ریلکس شو به یاری مردم آمده است. اپلیکیشن ریلکس شو با دارا بودن مطالب مفید در این زمینه برای کاربر مانند یک مشاور عمل می کند. شما با نصب برنامه ریلکس شو خود را مورد آزمایش قرار می دهید و از درصد افسردگی و وسواس فکری خود باخبر می شوید. لطفا در ادامه برای آشنایی بیشتر با ریلکس شو با نقد و بررسی آن در ذره بین همراه باشید.