نور قرآنی -دمو

نور قرآنی -دمو

نسخه ۱
+۱۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۱
مگابایت
حجم

دانلود برنامه غذاب های جهنمی:http://cafebazaar.ir/app/appinventor.ai_mohammad98Demo.behesht_jahanam/?l=fa
بها:(((*صلوات بر محمد وآل محمد.*)))
به نام خدا
گاهی برای ما سوال پیش می آید که قرآن راجع فلان موضوع چه چیزی گفته است و چیزی که دقیقا به آن نیاز داریم این است که ان ایه را در قرآن بیابیم.
حال ما قرآن را مرور کرده ایم و هرجا که بنظر رسد که قرآن به شیوا ترین صورت به مسعله خاصی اشاره دارد آن را برداشت کردیم و سپس به شکل یک برنامه اندروید در آوردیم و هم اکنون در قالب نرم افزار "انوار الهی "منتشر کردیم .به قول قرآن باشد که رستاگار شوید.
ادامه:...
تمامی موضوعات و مطالب مندرج در این برنامه از قرآن کریم استخراج شده است و هیچ گونه دخل و تصرفی در معانی نشده است و همچنین هیچ تفسیری از آیات برنیامده است و به صرف ارئه ترجمه آیات کفایت شده است همچنین در قسمت نماز شب و بیان احکام و روایات کلیه منابع در خلال متون و یا در ذیل صفحات درج گردیده است تا کاربر در صورت نیاز با مراجعه به منابع اطلاعات دقیقتری را دریافت نماید
در این برنامه علاوه بر اینکه 100 موضوع از قرآن مجید به صورت موضوعی مطرح شده شما امکان جستجو در کل برنامه را نیز خواهید داشت و می توانید موضوعات مورد علاقه خود را در آن جستجو نمائید. به گونه ای که مثلاً می توانید آیاتی که مرتبط با حضرت علی (ع) می باشد را جستجو نمائید.
همچنین با توجه به اینکه نماز شب در روایات تاکید زیاد شده است در این برنامه با احکام آن - نحوه خواندن و زمان مناسب برای اقامه آن آشنا خواهید شد و خواهید فهمید که چرا گاهی توفیق خواندن نماز شب حاصل نمی شود و همچنین به برکات خواندن نماز شب نیز اشاره شده است.
می توانید از طریق این لینک ورژن کامل برنامه که دارای 180 موضوع است را دانلود کنید:
http://cafebazaar.ir/app/com.goudarzi.quransubject/?l=fa

logo-enamad logo-samandehi