Goodreads

Goodreads

نسخه ۲.۱۹.۰ Build ۴۲
۱۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۳۰
مگابایت
حجم

کتاب‌های جدید بیابید و با دوستان خود و میلیون‌ها آدم دیگر در مورد آنهایی که خوانده‌اید بحث و گفتگو کنید.

بزگترین شبکه اجتماعی کتاب‌خوان‌ها هم‌اکنون بر روی دستگاه آندروید شما.

Goodreads خدماتی رایگان ارائه می‌کند و هم‌اکنون حدود ۵ میلیون عضو از سرتاسر جهان دارد که اطلاعات بیش از ۱۴۰ میلیون کتاب را به اشتراک گذاشته‌اند.

در رسانه‌ها

GoodReads، هر آنچه دوستداران کتاب احتیاج دارند

کتاب غذای روح است. این جمله یکی از والاترین جملات فارسی است که در آن به اهمیت کتاب و کتاب‌خوانی اشاره شده. هرچند گویا نسل جدید کتاب‌خوانی را به دست فراموشی سپرده، کمتر کسی پیدا می‌شود که از خواندن کتاب لذت نبرد. تکنولوژی اندکی ایرانیان را از فرهنگ کتاب‌خوانی دور کرده است. کاربران این روزها شبکه‌های اجتماعی را به کتاب‌ خواندن ترجیح می‌دهند، ولی ما در این مطلب سعی می‌کنیم پیوندی میان اصالت ایرانی و تکنولوژی برقرار کنیم. شاید با این کار موفق شویم قدمی هرچند کوچک در زمینه ترویج کتاب‌خوانی برداریم.

جعبه ابزار: اپلیکیشن های برگزیده برای کتاب خوانی در تبلت و موبایل

از Goodreads می توان به عنوان Last.fm عشاق کتاب و کتابخوانی یاد کرد، جایی که کاربرانش قادرند به یکدیگر کتاب های جدید پیشنهاد کرده و ببینند که دوستانشان در حال خواندن چه چیزی هستند.

معرفی شبکه اجتماعی مخصوص علاقه‌مندان به کتاب، (Goodreads)

بعد از ورود اینترنت و تلفن‌های همراه هوشمند به جامعه جهانی، کتاب خواندن تا حد زیادی از شکل کاغذی خارج شده و به صورت الکترونیکی در آمده است. پیدا کردن یک کتاب خوب که ارزش آن را داشته باشد تا زمان گرانبهای خود را صرف آن کنیم کار چندان دشواری نیست، نیازمند اطلاعات کافی از نویسندگان داخلی و خارجی و یا تحقیق از اطرافیان است. یکی از راه‌های معرفی کتاب؛ شبکه Goodreads است.

logo-enamad logo-samandehi