سفره چی (بازی آشپزی ایرانی)

سفره چی (بازی آشپزی ایرانی)

نسخه ۲.۶.۲.۳۹۵.۳۸
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۱۰۰
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۹۶
مگابایت
حجم

در رسانه‌ها

نقد و بررسی بازی سفره چی؛ مدیریت رستوران به سبک گلیم گیمز

شاید تا به حال تجربه انجام بازی‌های مدیریتی را داشته باشید. بازی‌هایی که در آن باید به بهترین شکل ممکن با حفظ منابع، مدیریت زمان و تصمیم گیری به موقع پیشرفت کنید. مدیریت مزرعه، رستوران و شهر جزو محبوب ترین انواع این سبک هستند. در ایران بازی های متعددی تاکنون در این سبک منتشر شده اند که بازی مدیریت تلویزیون Live Tv Tycoon پرچم دار آن ها به شمار می رود. حال گلیم گیمز که پیش از این عنوان های موفقی چون موتوری و هی تاکسی منتشر کرده بود با همکاری بلوط گمیز بازی جدیدی با نام سفره چی را توسعه و منتشر کرده است. بازی ای که در مدت کوتاه توانسته کاربران زیادی جذب کند. در این مطلب از بازیاتو این عنوان موفق را بررسی خواهیم کرد.

معرفی بازی سفره چی؛ آشپزباشی

«سفره‌چی» حکم بازگشت گلیم گیمز را دارد. این استودیو که با ساخت آثار رانر «موتوری» و «هی تاکسی» به یکی از اولین توسعه‌دهندگانی تبدیل شد که توانست رکورد یک میلیون نصب فعال در کافه‌بازار را بزند، برای مدتی از مسیر موفقیت‌هایش فاصله گرفت و حالا سفره چی این استودیو را به جایگاهی که از ابتدا انتظار داشتیم حداقل نزدیک‌تر کرده است.

معرفی بازی ایرانی سفره ‌چی – آشپز همه فن حریف

می‌توانیم سفره چی را یکی از شبیه‌سازهای متفاوت و سرگرم‌کننده ایرانی محسوب کنیم که هم‌اکنون برای سیستم عامل اندروید دردسترس است و به زودی شاهد انتشارش روی iOS خواهیم بود. گرچه سیستم درآمد بازی می‌توانست کمی مهربان‌تر باشد و کاربران را برای یک تجربه ساده‌تر همراهی کند، اما همچنان از تجربه بازی لذت می‌برید و تنوع بالای محتوای آن از خستگی و یکنواختی بازی جلوگیری می‌کند.

logo-enamad logo-samandehi