هزار داستان - شهزاد: بازی کلمه ای

هزار داستان - شهزاد: بازی کلمه ای

نسخه ۱.۰.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ایدر رسانه‌ها

بازی شهزاد، سفری آرامش بخش به دل داستان های هزار یکشب

این روزها با توجه به محبوبیت بازیهای سبک کلمات در بین کاربران، بازیسازان علاقه زیادی به ساخت بازی در این سبک پیدا کرده اند و روزانه شاهد انتشار بازی های متعددی در این بخش هستیم. بازی هایی که اضافه یا کم کردن المان هایی سعی در تکرار موفقیت بازی های تراز اول سبک کلمات دارند. از طرفی علاقه کاربران به یادگیری و چالش کلمات باعث شده، همچنان بازی های این سبک پر دانلود باقی بماند. اما داستان برای بازی که امروز قصد معرفی، نقد و بررسی آن را داریم متفاوت است. بازی شهزاد، به تغییرات جزئی رضایت نداده و با افزودن تغییرات و خلاقیت هایی توانسته خود را از سایر رقبا جدا کند.

نقد و بررسی بازی شهزاد؛ حدس کلماتی از جنس آرامش و یادگیری

در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ بازی شهزاد ساخته جدید استودیو باران رویا برویم. این بازی که شباهت های ساختاری زیادی با دیگر بازی‌های مطرح سبک کلمات دارد، اما با اضافه کردن مزیت ها و نوآوری های مخصوص خود توانسته تا حد قابل از آن‌ها فاصله بگیرد و بیشتر شبیه بازی WordCookies Cross باشد. بازی شهزاد بر خلاف بازی هایی که تا الان بررسی کرده ایم، تمرکز خاصی روی افزایش دایره لغات ندارد و با استفاده از موسیقی های خوبش سعی کرده یک آرامش خاص را به کاربرانش هدیه کند؛ همچنین در شهزاد خلاقیت جالبی وارد روند بازی شده که می تواند یک برگ برنده برای این بازی به حساب بیاید و آن هم امکان مشاهده معنی کلمات پیدا شده است.

نقد و بررسی بازی موبایلی «هزار افسان : شهزاد»

بازی موبایلی «هزار افسان : شهزاد» یک بازی ایرانی با سبک پازل از نوع کلمات است که برخلاف عناوین مشابه پر از جلوه‌های گرافیکی چشم‌نواز است. این بازی که در مدتی کوتاه پس از انتشار نسخه جدید خود توانسته تا مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند، به راحتی و با بخش‌های متنوع و جذاب خود ساعت‌ها بازیکنانش را سرگرم می‌کند.

بررسی بازی شهزاد؛ به رنگ آرامش، به سبک کلمات

ویژگی‌هایی که همگی خوب هستند اما هیچکدام بزرگترین برگ برنده شهزاد نیستند؛ بازی‌های سبک پازل کلمات ایرانی به قدری زیاد شده‌اند که تعدادشان از دست‌مان در رفته و شهزاد از این لحاظ اثر خوبی به حساب می‌آید که با وجود کلون‌های فراوان موجود در بازار، توانسته یک گیم پلی متفاوت و همچنان سرگرم کننده ارائه بدهد.

معرفی بازی ایرانی هزار داستان: شهزاد – درکنار بازی، کمی مطالعه کنید

شهزاد برای سرگرم کردن کاربران یک برنامه‌ریزی تمام عیار دارد و علاوه بر ارائه یک چالش متنوع و جذاب بر پایه جدول کلمات، تلاش می‌کند شما را دعوت به کتابخوانی کند تا از این طریق کمک شایانی به بالا رفتن سرانه مطالعه کشور کرده باشد.


نظرات کاربران

امیرعلی
۱۴۰۰/۲/۱۵
عالیه
یلدا مودبی
۱۴۰۰/۲/۱۵
عالی خیلی خوب بود داستان هایش قشنگ بود
جعفرنمیری
۱۴۰۰/۲/۱۴
عالی بی نظیر این بازی دوتا نداره خیلی خوبه
۱۴۰۰/۲/۱۴
عالیه🌺🌺🌺🌺
bakhtiari
۱۴۰۰/۲/۱۴
بازی خوبیه
مونا
۱۴۰۰/۲/۱۴
عالی
aylin18
۱۴۰۰/۲/۱۴
پنجتا ستاره هم برای این بازی کمه از سازندش خیلی ممنونم بازی فوق العده ای هستش
رضا
۱۴۰۰/۲/۱۴
عالیه
ساره
۱۴۰۰/۲/۱۴
خیلی خیلی عالی 😇
Ava
۱۴۰۰/۲/۱۲
بازی عالی هست
سارا
۱۴۰۰/۲/۱۲
خیلی جذابه💖
Mahan
۱۴۰۰/۲/۱۱
خیلی قشنگ بود مرسی از سازنده این بازی
صبا
۱۴۰۰/۲/۱۱
این بازی عالی هست حرف نداره مرسی از سازندش