محرک ذهن

محرک ذهن

نسخه ۵.۰
۱
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

می‌توانید پیش از خرید نسخه آزمایشی برنامه را امتحان کنید:
http://cafebazaar.ir/app/com.ghader.Mohareke_Zehn_Demo

در صورتی که نسخه ی جدید برنامه نصب نگردید نسخه قبلی را پاک و سپس نسخه جدید را نصب نمایید
نرم افزار مـحـرک ذهـن نرم افزاری در زمینه مدیریت شخصی، موفقیت و مدیریت زمان میباشد. این نرم افزار از تکنیکی جدید استفاده مینماید که به ساده ترین شکل ممکن، بر روی ذهن نیمه هوشیار شما بصورت مستقیم تاثیر میگذارد و آنرا از نو برای موفقیت برنامه ریزی مینماید.
برنامه بدین صورت عمل مینماید که هر روز راس ساعات 6 و 14 و 22 ،پیامهایی روی گوشی همراهتان نمایش داده میشود.پیامها حاوی جملاتی است آموزنده و تاثیرگذار، که روی ناخودآگاهتان تاثیر میگذارد و پس از مدتی مانند سدی جلوی باورهای خود محدود کننده تان را میگیرد و شما را به طرز باورنکردنی به سمت اهدافتان هدایت میکند.
کار این برنامه را، بعضی از موسسات( که در زمینه های موفقیت فعالیت مینمایند) با دریافت هزینه های گزاف و فرستادن پیامک انجام میدهند. که این برنامه همین کار را براحتی برای شما انجام میدهد.
فقط شما باید زمانی که گوشی خود را خاموش و روشن میکنید، برنامه را دوباره اجرا نمایید. در آپدیت برنامه، این مسئله نیز برطرف خواهد شد و همچنین امکانات جدیدی نیز اضافه خواهد شد.
در صورتی که گوشی شما زبان فارسی را ساپورت میکند برای استفاده از امکانات بیشتر برنامه، در هنگام اجرای برنامه، گزینه دوم یعنی (متن آزمایشی دوم)را انتخاب نمایید

logo-enamad logo-samandehi