زوکا

زوکا

Version 2.1.4
<10
Active installs
Tools
Category
5
MB
Size

زوکا مجموعه ای کامل از ابزار هایی است که ممکن است در طول شبانه روز مدام به آنها نیاز داشته باشیم. لازم است در زیر به امکاناتی که در این اپلیکیشن تعبیه شده است به صورت مختصر اشاره شود:


1- در راستای افزایش سرانه مطالعه و همچنین آگاهی از میزان مطالعه ای که در طول سال خواهیم داشت، در قسمت مدیریت مطالعات امکان ثبت و مشاهده میزان مطالعات به صورت نموداری تعبیه شده است.


2- مدیرت میزان درآمد، هزینه ها، بدهی ها و بستانکاری ها به صورت شخصی در قسمت حسابداری تعبیه شده است و امکان ثبت و مشاهده آنها به صورت نموداری وجود دارد.


3- ثبت یادآوری و مشاهده مدت زمان باقیمانده تا تاریخ تعیین شده برای یادآوری به صورت بسیار ساده و جذاب در قسمت یادآوری تعبیه شده است.


4- ثبت فعالیت هایی که باید در آینده اجرایی شوند و آگاهی از روند پیشرفت به صورت کاملا ساده در قسمت کارهای آتی تعبیه شده است


5- از آنجا که در دنیای الکترونیکی امروز ممکن است در سایت ها و برنامه های مختلف به طور مداوم ثبت نام کنیم و همچنین ممکن است که کارت های بانکی مختلف داشته باشیم و از آنجا که نگه داری همه آنها در حافظه واقعا مقدور نیست در قسمت مدیریت پسورد امکان درج و ذخیره آنها تعبیه شده است.


6- نکاتی از بزرگمردان دنیا و سخنان قصار آنها به صورت آن لاین در اختیار کاربران گرامی قرار خواهد گرفت که روزانه آپدیت خواهد شد و در قسمت ویجت ها هر روز یک نکته به نمایش گذاشته خواهد شد. این امکان در قسمت نکته روز تعبیه شده است.


7- ثبت موقعیت مکانی  مناطقی که به آنجا سفر می کنیم و یا می خواهیم که به صورت شفاف دسترسی به آدرس آنها وجود داشته باشد در قسمت ثبت مکان تعبیه شده است.


8- محاسبه مسافت بین دو نقطه و همچنین نمایش کوتاهترین مسیر بین آن دو نقطه به صورت آن لاین در قسمت مسیر یابی تعبیه شده است.


امید است که امکانات مورد نظر و تعبیه شده در این اپلیکیشن بتواند کمکی برای مدیریت فعالیت های روزانه و همچنین کاهش اتلاف وقت شما کاربران گرامی باشد.


از نظرات و انتقادات خود ما را بهره مند سازید.


با تشکر. 

logo-enamad logo-samandehi