Dragon Mania Legends - دراگون مانیا لجندز

Dragon Mania Legends - دراگون مانیا لجندز

نسخهٔ ۷.۹.۲a
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۷۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
Dragon Mania Legends - دراگون مانیا لجندز

Dragon Mania Legends - دراگون مانیا لجندز

Gameloft SE
نسخهٔ ۷.۹.۲a
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی شبیه‌سازی
حجم ۱۷۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

به دراگولندیا خوش اومدی، یک جزیره مخفی که هزاران اژدها توش زندگی میکنن و کلی ماجراجویی توش اتفاق میفته. آمادگی این رو داری که اژدها تربیت کنی؟

زندگی توی یه شهر فانتزی با اژدها رو تجربه کن. یک تیم افسانه ای با اژدها بساز، نژادشون رو ترکیب کن و تربیتشون کن تا به قدرت هاشون مسلط بشن و تو جزیره ها و سرزمین های مختلف بجنگن.

افسانه دراگون مانیا یک بازی شبیه سازی اژدهای خانوادگیه. یک شهر اژدهایی بساز، نژادهای مختلف اژدها رو جمع‌آوری و ترکیب کن و اژدها خونگی مختلف پیش خودت نگه دار. با هیولاهای دیگه بجنگ و بهشون حمله کن.نبرد با حیوانات خارق‌العاده و و اژدهای افسانه ای رو تجربه کنبا اژدهات مینی-گیم های مختلفی بازی کن: بهشون غذا بده، بغلشون کن و ازشون مراقبت کن تا طلا و امتیاز اضافه بگیری و تیمت رو قوی تر کنی. اژدهات رو به مدرسه جادو بفرست تا قابلیت ها و مهارت های مختلف رو باز کنی.

جزیره فانتزی خودت رو با ساختمون ها و تزئینات بساز و شخصی سازی کن. اژدهای منحصر به فرد و رویداد هایی که زمان مشخص دارن هر دوره به روزرسانی میشن.اژدهای خودت رو جمع‌آوری کناژدها هم به عشق نیاز دارن - ترکیب نژاد های مختلف رو امتحان کن تا گونه های جدید اژدها رو پیدا کنی. صبر کن بچه اژدها از تخم بیان بیرون تا ببینیشون.

هزاران نژاد منحصر به فرد اژدها هستن و تنوعشون هیچوقت تموم نمیشه. میتونی اونارو ترکیب کنی، به روز کنی و اژدهای نادر و جدید بسازی. به همه ی قدرت ها و عناصر مسلط شو.ماجراجویی های آنلاین در حال انجام: فرار به دنیایی جادوییاژدهای خودت رو به یک سفر دور سرزمین فانتزی ببر. با جادوی DML به لیگ ها، مراحل و جزیره های پیشرفته تر برس.

دهکده‌ت رو از وایکینگ ها پس بگیر و و برای اژدهات خونه بساز. جانوان بیشتری جمع کن و

داستان خودت رو بساز.

رویداد های فصلی، محتوای جدید، اسلحه و مهمان های خاص. توی این شبیه ساز تربیت هیولا، هرکدوم از اژدها رو به قهرمان افسانه ای تبدیل کن!سطح اژدهات رو بالا ببر و کلکسیونت رو گسترش بدهبرای بالا بردن سطح اژدها ماموریت ها مهم هستن. مراحل مختلف، جزیره ها و سرزمین های مختلف رو بازی کن. ماموریت ها رو به اتمام برسون. از دروازه های جادویی عبور کن، اژدهای نادر رو جمع کن و با نژاد های دیگه ترکیبشون کن.

مهارت های مبارزه اژدهات رو با هر نبرد بهتر کن تا سرزمینت رو از وایکنیگ های شرور پس بگیری! ترکیبات جادویی جمع کن و نژاد ها و عناصر مختلف رو ترکیب کن تا قوی ترشون کنی. تیمت رو آماده کن و توی میدان نبرد به حریفت حمله کن. بهترین تربیت کننده اژدها شو و اسلحه های نبرد و جایزه ببر.برای نسل اژدها بجنگاژدهات رو به آکادمی ببر تا مهارت جنگیدنشون رو بهتر کنن و بهشون حمله های مخصوص اژدها و روش های جنگی مختلف یاد بده.

به اژدهات یاد بده بجنگه، قدرتش رو ارتقا بده، بهشون تو مدرسه ی اژدها مهارت های جدید آموزش بده و طوری تربیتشون کن که مبارزان افسانه ای بشن. اژدها رو به قهرمان حیوانات تبدیل کن و قدرت ها و عناصری که توی جنگ با هم بهتر عمل میکنن رو با هم جفت کن.قدرت اتحاد قبلیه های اژدهاتوی افسانه دراگون مانیا میتونی دوست پیدا کنی، به جزیره هاشون سر بزنی و بهشون هدیه بدی. با اژدهای دیگه ارتباط برقرار کن، قدرتت رو گسترش بده و از امکان چت آنلاین قبیله استفاده کن تا با تیمت استراتژی جنگی بچینی یا درباره اتفاقات اخیر با اژدهات صحبت کنی.

نظرات کاربران - ۲،۶۱۸ رأی
۴ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
apam
apam
۱۴۰۳/۰۱/۱۴
بازی خوبیه ولی حیف اینترنتیه قبلا یه نسخه آفلاین داشت اون خیلی خوب بود
امیر کاردی
امیر کاردی
۱۴۰۳/۰۱/۰۸
واقعا بهترین بازی بین بازی های آنلاین بود اما یک بار که رفتم وارد شم دیگر بازی کارنمی کرد. و این اتفاق موقعی افتاد که بهترین اژدها به دنیا آمد. واقعا دلم میخواست بتوانم اژدها هایردیگر راهم به دنیا بیاورم
نرگس
نرگس
۱۴۰۲/۱۲/۲۶
این بازی خیلی خوبه و سرگرم کننده اس و از بازار و سازنده این بازی سپاس گزارم🦋