Airport Manger Diary

Airport Manger Diary

نسخه ۸.۰.۱۷
+۲ هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵۱ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

دختران و پسران، یک مدیر فرودگاه در اینجا کار می‌کند. این کار بسیار پرمشغله اما جالب است. شما با مسافران از سراسر جهان ارتباط برقرار خواهید کرد و به آن‌ها کمک می‌کنید تا به راحتی سوار هواپیما شوند. شما به عنوان مدیر فرودگاه، باید به مسافران در خرید بلیط هواپیما کمک کنید، با کارکنان در بازرسی‌های امنیتی همکاری کنید، بر سلامت فرودگاه نظارت کنید و از امنیت فرودگاه اطمینان حاصل کنید. مسافران بسیار از شما تشکر کرده و به شما اعتماد خواهند کرد. حالا چهار مسافر با اتوبوس به فرودگاه می‌آیند. معطل نکنید!

ویژگی‌ها:

۱. به ۴ مسافر در خرید بلیط هواپیما کمک کنید. به‌عنوان فروشنده‌ی بلیط‌، لطفاً اطلاعات شخصی مسافر و قیمت بلیط را به‌دقت بررسی کنید.

۲. به مسافران یادآوری کنید که در بازرسی‌های امنیتی نمی‌توانند محصولات الکترونیکی حمل کنند. حمل کالاهای خطرناک اکیداً ممنوع است. اقلام دارای اضافه وزن باید ثبت شوند.

۳. یک سوپرمارکت سلف‌سرویس در فرودگاه وجود دارد که به مسافران کمک می‌کند تا کالاهای مورد نیاز را به راحتی خریداری کنند.

۴. ابتدا زباله‌های سالن انتظار را تمیز کنید، وسایل آسیب‌دیده را به موقع تعمیر کنید و سپس اجازه دهید مسافران به نوبت وارد ترمینال شوند. در عین حال، ما در خدمت‌رسانی به مسافران به خوبی عمل خواهیم کرد و در آخر به مسافران کمک می‌کنیم تا مهر بزنند و برای ثبت‌نام آماده شوند.

۵. ابتدا کابین را تمیز کرده و صندلی را تعمیر کنید. سپس به مسافران کمک کنید تا چمدان را بگذارند، کمربند ایمنی را ببندند و منتظر بمانند تا هواپیما بلند شود.

نظرات کاربران

محمداقبال
۱۴۰۰/۰۹/۰۹
بنظر من بازی خوب بهش ستار میدم⭐⭐⭐🌟⭐🌟🌟🌟🌟🌟🌟ایول به بازی ساخت
السا
۱۴۰۰/۰۶/۲۶
عالیترین ❤❤❤❤❤
حسین
۱۴۰۰/۰۶/۲۴
عالی عالی عالی عالی عالی
asma
۱۴۰۰/۰۵/۲۱
فوق العاده 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
رباب ولی
۱۴۰۰/۰۵/۱۸
عالی عالی عالی عالی عالی عالی
کفشدوزک
۱۴۰۰/۰۶/۲۸
واقعی بازی خیلی جالیه نصبش کنید پنج ستاره هم کمه
یاسسررحمانی
۱۴۰۰/۱۰/۱۴
بد بد
سلام‌من یسنا هستم راه
۱۳۹۹/۱۰/۰۸
سلام این بازی خیلی جالبه نصبش کنید لطفا پنچ ستاره هم کمشه
ساناز
۱۳۹۹/۰۹/۲۶
سلام دوستان این بازی خیلی خوبیه فقط قبل از اینکه بگم این بازی رو نصب کنید باید بهتون بگم که این بازی مرحله زیادی نداره ولی جالب نصبش کنید
هستی
۱۴۰۰/۰۱/۱۲
بازی خوبی ولی کم بازیش
سعید
۱۳۹۹/۰۹/۱۵
عالی است ممنون از سازندش 😘😘💯💯
انا
۱۳۹۹/۰۹/۱۲
❤❤
نهال
۱۳۹۹/۰۸/۳۰
خیلیئئییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییئئییییییییییییییییییییییییییی عالی بود