Airport Manger Diary

Airport Manger Diary

نسخهٔ ۸.۰.۲۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۶۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ آبان ۱۴۰۲
Airport Manger Diary

Airport Manger Diary

Gina Star
نسخهٔ ۸.۰.۲۰
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی سرگرمی
حجم ۶۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱ آبان ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

دختران و پسران، یک مدیر فرودگاه در اینجا کار می‌کند. این کار بسیار پرمشغله اما جالب است. شما با مسافران از سراسر جهان ارتباط برقرار خواهید کرد و به آن‌ها کمک می‌کنید تا به راحتی سوار هواپیما شوند. شما به عنوان مدیر فرودگاه، باید به مسافران در خرید بلیط هواپیما کمک کنید، با کارکنان در بازرسی‌های امنیتی همکاری کنید، بر سلامت فرودگاه نظارت کنید و از امنیت فرودگاه اطمینان حاصل کنید. مسافران بسیار از شما تشکر کرده و به شما اعتماد خواهند کرد. حالا چهار مسافر با اتوبوس به فرودگاه می‌آیند. معطل نکنید!

ویژگی‌ها:

۱. به ۴ مسافر در خرید بلیط هواپیما کمک کنید. به‌عنوان فروشنده‌ی بلیط‌، لطفاً اطلاعات شخصی مسافر و قیمت بلیط را به‌دقت بررسی کنید.

۲. به مسافران یادآوری کنید که در بازرسی‌های امنیتی نمی‌توانند محصولات الکترونیکی حمل کنند. حمل کالاهای خطرناک اکیداً ممنوع است. اقلام دارای اضافه وزن باید ثبت شوند.

۳. یک سوپرمارکت سلف‌سرویس در فرودگاه وجود دارد که به مسافران کمک می‌کند تا کالاهای مورد نیاز را به راحتی خریداری کنند.

۴. ابتدا زباله‌های سالن انتظار را تمیز کنید، وسایل آسیب‌دیده را به موقع تعمیر کنید و سپس اجازه دهید مسافران به نوبت وارد ترمینال شوند. در عین حال، ما در خدمت‌رسانی به مسافران به خوبی عمل خواهیم کرد و در آخر به مسافران کمک می‌کنیم تا مهر بزنند و برای ثبت‌نام آماده شوند.

۵. ابتدا کابین را تمیز کرده و صندلی را تعمیر کنید. سپس به مسافران کمک کنید تا چمدان را بگذارند، کمربند ایمنی را ببندند و منتظر بمانند تا هواپیما بلند شود.

نظرات کاربران - ۹۱ رأی
۳.۹ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
طناز
طناز
۱۴۰۳/۰۱/۰۴
سلام پول ها رو بزار سر پول های بالا هر توما ن پول رو بزار مثل 100تومان بزار سر خودش
هدیه
هدیه
۱۴۰۳/۰۱/۰۴
خوبه بد نیس
الهام
الهام
۱۴۰۱/۱۰/۰۶
خوبه بدک نیست😏