طالع بینی با اعداد(فال حرفه ای)

طالع بینی با اعداد(فال حرفه ای)

نسخه ۱.۰.۴
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵۰
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۵
مگابایت
حجم

✅براتون برنامه ی طالع بینی با اعداد و فال اعداد رو آماده کردیم که میتونید روی گوشی اندروید تون نصبش کنید و بصورت پیشرفته فال و طالع بینی اعداد رو ملاحضه کنید.برنامه ی طالع بینی با اعداد بر گرفته از کتاب طالع بینی با اعداد-نوشته سیدنی عمر است.

این کتاب مشهور و فوق العاده ی فال اعداد مبنای ریاضی دارد و از آنجا که ریاضیات هیچ وقت اشتباه نمی کند لذا فال شما رو با دقت بالایی بهتون میگه،عددشناسی یا علم الاعداد جزء علوم خفیه است و به ادعای باورمندان، یعنی تفسیر اعداد به وسیله اعداد که در طالع بینی استفاده می شود، و عددشناسی پایه علم حروفاست.

شانس در دنیا وجود ندارد و این تنها افزایش نیروی جاذبه است که موجب هماهنگی در ارتعاشات ما می شود. ارتعاش کلمات، ارتعاش اعداد و ارتعاش حروف. علم الاعداد و علم الحروف (جفر)، در الهیات مسیحی برای تفسیر گذشته یا پیش گویی آینده به کار می رود.

فیثاغورث و شاگردانش اعداد را بسیار مقتدر می دانستند و براین باور بودند که اعداد، حروف و کلمات، ماهیت واقعی جهان را به تصویر می کشند.✅ اگر دوست دارید طالع بینی با اعداد خود را به دست آورید کافیه با کلیک روی دکمه ی زیر دانلودبرنامه ی طالع بینی رو دانلود و نصب کنید💎برنامه فال اعداد شامل موارد زیر میشود:

❓ فال بله یا خیر 

•  در این بخش :شما سوالی رو که میخواید جوابش رو به صورت بله یا نه بفهمید رو در ذهن تون یا با صدای آرام زمزمه کنید و جواب طالع تون رو میتونید،بگیرید

❤️ فال عشق

•  در این بخش :احساس واقعی و درونی شما در رابطه با عشق سنجیده میشه و به شما اعلام میشه،روی کلمه عشق تمرکز کنید سپس سه عدد رو انتخاب کنید

💰 فال پول و ثروت

•  در این بخش : باور شما و احساس تون در مورد پول و ثروت سنجیده میشود،روی پول و ثروت تمرکز کنید.سپس بلافاصله سه شماره رو انتخاب کنید

😃فال موفقیت و کامیابی

•  در این بخش :موفقیت و کامیابی شما سنجیده میشود،روی کلمه و احساس موفقیت و کامیابی تمرکز کنید سپس سه عدد رو انتخاب کنیدکف بینی و فال گرفتن راههایی برای خبر گرفتن از آینده است و بیشتر افراد علاقه دارند طالع خود را ببیند و از آن با خبر شوند ، بدانند چه اتفاقات خوب و بدی در انتظار آنهاست.

در این مطلب فال جالبی را به شما معرفی می کنیم که فال اعداد نام دارد و بر اساس کتاب طالع بینی با اعداد-نوشته سیدنی عمر است.پیشگویی بسیار جالب با اعداد:

در طالع بینی با اعداد و فال اعداد به کمک ضمیر ناخودآگاه تون تعداد سه شماره که در برنامه ی طالع بینی با اعداد براتون به نمایش در میاد رو انتخاب کنید.برای انتخاب اعداد و نتیجه ی درست فال اعداد کافیه فقط ریلکس کنید و سه عدد رو بصورت غیر ارادی باید انتخاب کنید و نتیجه فال پس از محاسبات ریاضی توسط برنامه بهتون اعلام میشه.

 

برنامه ی طالع بینی با اعداد رو دانلود و نصب کنید و خود قضاوت کنید، پاسخ ها و پیشگویی های این فال شما رو حیرت زده خواهد کرد.logo-enamad logo-samandehi