تقویم قمر در عقرب 99

تقویم قمر در عقرب 99

نسخه ۱.۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲
هزار
نصب فعال
سرگرمی
دسته
۱۱
مگابایت
حجم

قمر در عقرب مفهومی است که در روایات به آن اشاره و دستوراتی مبنی بر منع اموری در آن زمان مانند مسافرت، ازدواج، عقد نطفه فرزندان و غیره توصیه شده است. به همین دلیل این تقویم به سبک علم هیئت اسلامی و نجوم باستانی استخراج شده است تا شما از زمان دقیق قمر در عقرب و همچنین ساعات سعد و نحس روزانه مطلع باشید.

شما میتوانید در تقویم قمر در عقرب، وضعیت صُوَرِ فَلَکی آسمان و تاثیرات آن بر سعد و نحس ایام را به صورت روزانه مشاهده نمایید. این اطلاعات بر اساس زِیج های نجومی ایران باستان و دوره اسلامی برای تمامی روزهای سال 1399 محاسبه و در اختیار شما قرارگرفته است.

وضعیت دقیق جایگاه ماه در جدول زودیاک  و تعیین دقیق ساعت سیارات بر اساس موقعیت جغرافیایی شما به صورت روزانه، از دیگر امکانات برنامه است. به کمک این اطلاعات شما میتوانید از گزینه طالع بینی نجومی برنامه نیز لذت ببرید که با مقایسه و محاسبه دقیق وضعیت نجومی سیارات بر اساس موقعیت مکانی شما، طالع بینی نجومی منحصر به فرد همان لحظه را برای شما ارائه خواهد کرد.

همچنین در بخش  معرفی بروج فلکی و طالع بینی ماه تولد  با مطالعه جدول زمان تولد و اجرام آسمانی تاثیرگذار در آن زمان، از جنبه های منحصر به فرد وجودی خودتان مطلع خواهید شد. نکته مفید دیگر در علم طالع بینی ، شناخت روابط و کمک برای ارتباط بهتر با افراد دیگر است که میتوانید شخصیت کلی آنها را بر اساس ماه تولد پیش بینی و بر اساس این دانش در روابطتان با دیگران عمل کنید. امیدواریم که از کاربردهای این برنامه لذت ببرید و خشنود باشید.

💎 تقویم قمر در عقرب سال 99  

💎 امورات سعد و نحس روز

💎  طالع بینی ماه های تولد

💎 معرفی بروج فلکی آسمان

💎 فال نجومی بر اساس زمان و مکان شما

💎 نمایش روزانه ساعت سعد و نحس سیارات

logo-enamad logo-samandehi