پیش بینی حرفه ای آب و هوا

پیش بینی حرفه ای آب و هوا

نسخه ۱.۷
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
آب و هوا
دسته
۶۵۴
کیلوبایت
حجم

این نرم افزار با هدف ارائه اطلاعات متمرکز در حیطه نیازمندیهای کاربران در خصوص اطلاع رسانی آب و هوای شهرهای ایران و چند نقطه گردشگری پر تردد ایرانیان در قالب پیش بینی 16 روزه تهیه شده است. 


- در بخش بالایی این برنامه، علاوه بر مشاهده اطلاعات وضعیت آب و هوای شهری انتخاب شده، همچنین امکان مشاهده نقشه ماهواره ای آب و هوایی وضعیت ابرها, میزان بارندگی، فشار هوا، وضعیت بادها و همچنین دمای هوا وجود دارد. از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن امکان ارسال وضعیت آب و هوا از طریق پیامک، مشاهده وضعیت تابش اشعه ماوراء بنفش و امکان مشاهده اوقات شرعی روز جاری شهر انتخاب شده وجود دارد. با توجه به تفاوت رقم اعشار در اطلاعات طول و عرض جغرافیایی، هنگام استفاده از اطلاعات اوقات شرعی نرم افزار، اکیدا توصیه می گردد که به لحاظ اطمینان از زمان اوقات شرعی، تلورانس چند دقیقه ای را در نظر داشته باشید.


- در بخش میانی برنامه، صفحه اصلی نمودار 3 ساعته از پیش بینی هوای روز جاری قرار داده شده که با کلیک روی آن اطلاعات مربوطه نمایش داده می شود. 


- در بخش پایینی برنامه، لیست پیش بینی 16 روز آینده وضعیت آب و هوا قرار داده شده است.


همچنین برنامه شامل ویجتی است که اطلاعات اصلی آب و هوایی برنامه، از طریق این ویجت روی صفحه اصلی گوشی اندروید قابل مشاهده می باشد که اطلاعات آن هر 30 دقیقه یکبار در صورت داشتن اتصال اینترنتی بروزرسانی می گردد.

logo-enamad logo-samandehi