تفسیر سونوگرافی جنین

تفسیر سونوگرافی جنین

نسخه ۱.۰
۲
هزار
نصب فعال
دارو و درمان
دسته
۲
مگابایت
حجم

از این پس دیگر نیازی به مراجعه به پزشک برای تفسیر سونوگرافی جنین خود ندارید و در هر هفته از وضعیت رشد جنین خود توسط نرم افرار اندرویدی تفسیر سونگرافی جنین ما با خبر خواهید شد.

 

برنامه حاضر شامل دو بخش کاربردی است. بخش اول مربوط به محاسبه دقیق  سن بارداری و زمان زایمان تنها با وارد کردن تاریخ اولین روز آخرین قاعدگی است. در محاسبه سن بارداری و زمان  زایمان دقت عمل تا جایی بوده که ماه های 31 روزه و 29 روزه دقیقا محاسبه میشوند درحالی که در برنامه های موجود در معتبرترین سایتها تمامی ماه ها 30 روزه حساب میشوند و بنابراین برای بارداری که در 6 ماه اول سال باشد (ماه های 31 روزه) 6 روز خطا دارند که این مشکل در برنامه ما حل شده.  از این جهت این بخش از برنامه برای پزشکان سونوگرافی، ماما ها، پزشکان زنان و زایمان، و والدین گرامی بسیار مفید خواهد بود.

بخش دوم برنامه مربوط به تفسیر سونوگرافی های دوران براداری است. معمولا 8 بار سونوگرافی در این دوران انجام میشود اما در این برنامه معیارهای نرمال سونوگرافی از 40 روزگی تا 40 هفتگی گنجانده شده یعنی در سه ماهه اول بارداری از روز 40 برای تمامی روزها قادر به تفسیر نتیجه سونوگرافی است و برای سه ماهه دوم و سوم  معیارهای نرمال هر هفته اعم از دور سر نرمال، وزن نرمال، قد نرمال،میزان نرمال آب آمونیاک و ... گنجانده شده است. این بخش این امکان را  برای والدین گرامی فراهم می آورد که بدون مراجعه به پزشک تنها با وارد کردن سن بارداری خود برحسب روز یا هفته از معیارهای سونوگرافی نرمال اطلاع یافته و با مقایسه  نتایج سونوگرافی جنین خود از میزان رشد و وضعیت در هر مقطع زمانی اطلاع یابند.

logo-enamad logo-samandehi