طراحی و انتخاب پمپ

طراحی و انتخاب پمپ

نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
طراحی و انتخاب پمپ

طراحی و انتخاب پمپ

سید کریم سیدی
نسخهٔ ۱.۰
پرداخت درون‌برنامه‌ای
+۵ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

نرم افزار طراحی و انتخاب پمپ برنامه ای قدرتمند جهت طراحی و انتخاب پمپ ها اعم از (شناور – زمینی) از بین برندهای معتبر  و موجود در بازار ایران بوده که بدون نیاز به هرگونه پیش زمینه فنی با وارد کردن اطلاعات اولیه دبی، طول و قطر لوله، ابتدا افت را محاسبه کرده و سپس نسبت به انتخاب پمپ با بازده و کارایی بالا با توجه به نوع نیاز شما اقدام می نماید.


این نرم افزار قادر است بسته به نوع کاربری، پمپی با کمترین هزینه مصرف و بیشترین راندمان را انتخاب نماید. کارشناسان مجرب ما با هماهنگی شرکت ها و برندهای معتبر جهانی این برنامه را تدوین و در اختیار شما قرار داده است.


مهندسان محترم جهاد کشاورزی، سازمان آب، شرکتهای آب و فاضلاب روستایی و شهری، کشاورزان محترم، صاحبان صنایع، اساتید و دانشجویان محترم رشته های مرتبط و ... مخاطبان اصلی این نرم افزار می باشند.

نظرات کاربران - ۴۴ رأی
۳.۳ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
absolute freedom
absolute freedom
۱۴۰۰/۰۷/۲۱
۵ هزار تومان پول بابتش دادم، هیچ کاربردی نداشت! میزان دبی رو برا پمپ سانتریفیوژ به لیتر بر ثانیه بهش دادم، اومده تبدیل واحد کرده به متر مکعب بر ثانیه تحویلم داده! واقعا متاسفم براش. فشار خروجی رو به متر آب بهش تحویل دادم اومده تقسیم بر ۱۰ کرده و میگه بفرما به بار برات تبدیل کردم! برنامه تبدیل واحده!
درین
درین
۱۴۰۰/۰۶/۱۲
بیخود 5000تومان فنا دادم هیچ کارایی ندارد هیچ
مریم
مریم
۱۳۹۸/۰۲/۱۴
مشکل داشت