جاسوس باهوش

جاسوس باهوش

نسخهٔ ۱.۰
+۲ هزار
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
جاسوس باهوش

جاسوس باهوش

Mister developer
نسخهٔ ۱.۰
+۲ هزار
نصب
تفننی
دسته‌بندی
۳ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


بازي Clever Spy   يا جاسوس باهوش نسخه ساده شده از بازي مافياست که هر راند بازي نهايت 15 دقيقه طول مي کشه و خبري از بحث هاي بسيار طولاني و گاهي طاقت فرسا نيست اما در عين حال بازي جذابيت و هيجان خودش را هم داره . در اين بازي بازيکن ها به دو دسته تقسيم مي شن : شهروند و جاسوس :

شهروندان يک مکان مخفي دارند که اونجا دور هم جمع مي شن .جاسوس يا جاسوسان بازي از اين مکان اطلاعي ندارن و سعي در پيدا کردن مخفيگاه شهروندان دارن.

روند کلي بازي :

در ابتدا نام بازیکنان رو وارد کرده و اگر بازیکنی از قبل وجود داشت، بازیکن رو انتخاب میکنیم. زمان و تعداد جاسوس‌ها رو به دلخواه و با توجه به تعداد کل بازیکن‌ها انتخاب میکنیم. باید حداقل دو لوکیشن رو انتخاب کنیم. بازی به صورت اتفاقی یکی از مکان‌ها را انتخاب میکند.

بازيکنان نقش هاشون رو ميبينن و بعد از مشخص شدن نقش بازيکنان ، بازي شروع ميشه.در اين  مدت زمان مشخص شده، بازیکن‌ها وظيفه دارن جاسوس رو پیدا کنن یا جاسوس کشف کند باقی بازیکن‌ها همگی در چه لوکیشن و محلی هستنن. 

در مدت زمان بازي بازيکنان بايد از يکديگر سوالاتي در مورد مخفيگاه بپرسد به شکلي که جاسوس ها متوجه نشوند. از اين طريق مي توان تشخيص داد که چه افرادي جاسوس هستند . بعد از پايان بازي اگر جاسوس بتونه مخفيگاه رو حدس بزنه برندست و اگر شهروندان بتونن جاسوس رو پيدا کنن برنده مي شن.

توجه توجه

یادتون باشه که این برنامه خود بازی نیست ، یک همیار برای انجام بازی جاسوس بوده و خود بازی را باید با دوستا یا خانوادتون در دنیایی واقعی انجام بدید!


انتقادات،پیشنهادات و مشکلات اپلیکیشن را لطفا به ایمیل ارسال فرمائید. ارتباط شما با ما باعث خرسندی و مزید بر امتنان خواهد شد. با سپاس

مهرافزوننظرات کاربران - ۳۷ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
عارف
عارف
۱۴۰۰/۰۶/۱۳
عملکردش عالیه واقعا
علی
علی
۱۴۰۰/۰۶/۱۰
خسته نباشی مهندس.چه برنامه جذابی.
y.ghaderi
y.ghaderi
۱۴۰۰/۰۶/۱۲
پشم ریزون ترین برنامست برای بازی اسپای +عملکرد عالی +تم عالی +بازی سبک و کم حجم +عالی برای سرگرمی با دوستان و خانواده خلاصه همه چی کامل حتما پیشنهاد میشه ، نصب کنید.👌👌 دم سازندش گرم.