دکوراسیون آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه

نسخه ۱.۲
۲۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۸
مگابایت
حجم


طبق تحقیقی که در زمینه دلایل و انگیزه های مردم از تغییر دکوراسیون در آشپزخانه صورت گرفته، دلایل زیر به ترتیب اولویت داشته اند:

1- بهبود منظره و کیفیت کابینت

2- بهبود عملکرد و کارایی کابینت

3- ارتقای لوازم آشپزخانه

4- افزایش فضا برای لوازم

5- بالا بردن ارزش خانه

6- برداشتن دیوار آشپزخانه

7- افزایش فضای سرگرمی در آشپزخانه

8- تطابق دکوراسیون آشپزخانه با تغییر سبک زندگی

9- افزایش انرژی و تاثیرگذاری مثبت

ما در برنامه دکوراسیون آشپزخانه آخرین مطالب مفید و ارزنده روز دنیا (2014) جهت دستیابی شما به هر یک از انگیزه های بالا را در زمینه دکوراسیون آشپزخانه گردآوری کرده ایم.

***********

از آنجا که کابینت یکی از مهمترین وسایل خانه به شمار می رود و هزینه بالایی دارد، برای تهیه و سفارش آن باید اطلاعات کافی داشته باشیم.

از طرفی به دلیل محدودیت وقت در زندگی ماشینی امروز، تحقیق و بررسی جامع در بازار برای آگاهی از کلیه پارامترهای سفارش کابینت اعم از جنس، مدل، کارایی، کیفیت، لوازم جانبی، وسایل بهینه و نکات طراحی دکوراسیون اعم از رنگ بندی، نورپردازی، چیدمان و طرح بندی و... بسیار زمان بر است.

ضمن اینکه در بازار بیشتر با سازندگان کابینت مواجه هستیم تا طراحان کابینت و دکوراسیون!

از سوی دیگر در محیط اینترنت نیز منابع زبان فارسی در رابطه با این موضوع بسیار محدود و بعضا به یکسری نکات کلی بسنده شده است.

لذا بر آن شدیم تا با انجام تحقیقی گسترده در منابع معتبر داخلی و خارجی، نکاتی را که برای سفارش کابینت یک آشپزخانه کارا به همراه دکوراسیونی زیبا و جذاب لازم است گردآوری نماییم و در قالب یک برنامه تلفن همراه به شما عزیزان تقدیم کنیم.

از آنجا که دیدن یک تصویر، بسیار بیشتر از متن های طولانی قابلیت انتقال پیام را دارد، هر قسمت از برنامه را بصورت مجموعه ای از گالری تصاویر طراحی کرده ایم تا هر نکته همراه با تصویر مربوطه شرح داده شود.

این موضوع علاوه بر ارائه سریع مطلب مربوطه به مخاطب، باعث می شود تا از عکس ها برای ایده گرفتن در سایر زمینه ها نیز بهره برداری شود.

امید است محتوای برنامه دکوراسیون کابینت در انتخاب کابینتی کارا و زیبا برای خانه شما مفید واقع شود. منتظر نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما جهت ارتقای برنامه هستیم.

logo-enamad logo-samandehi