کاتالوگ مبلمان و دکوراسیون (دمو)

کاتالوگ مبلمان و دکوراسیون (دمو)

نسخه ۱.۰
۵۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۳
مگابایت
حجم

★ زیباترین و جالب ترین مدلهای مبلمان، سرویس خواب، شومینه، دکوراسیون خانگی، سرویس بهداشتی، حمام، استخر، اتاق کودک و غیره.
★ دارای جدیدترین مدلهای مبلمان و دکوراسیون داخلی از سال 2012 تا 2016.
★ در نسخه رایگان، فقط امکان مشاهده 5 تصویر بزرگ از هر مجموعه وجود دارد. لطفا برای استفاده از تمام امکانات این برنامه، نسخه کامل را خریداری نمایید.
★ تصاویر این نرم افزار از طریق اینترنت دریافت و ذخیره میشوند و در مراجعات بعدی به اینترنت نیازی نمیباشد.


برنامه کاتالوگ مبلمان و دکوراسیون، یکی از زیباترین و کامل ترین مجموعه های تصاویر و کاتالوگ مبلمان و دکوراسیون است که از تصاویر برگزیده دو مجله معروف و معتبر Furniture World و Interior Design جمع آوری شده است.
مدلهای ارائه شده از سال 2012 تا جدیدترین مدلهای 2016 در این نرم افزار گنجانده شده و در دسته های مختلف تنظیم شده اند.
با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید از آخرین مدلهای ارائه شده مبلمان یا دکوراسیون داخلی مطلع شده و با استفاده از تصاویر آنها، سفارش ساخت یا خریدشان را به فروشندگان مبل ارائه دهید.


امکانات نرم‌افزار:
- ارائه مدلهای مبلمان و دکوراسیون داخلی از سال 2012 تا 2016.
- حاوی ده مجموعه تصویر با موضوع های تخت و اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی، شومینه و اتاق پذیرایی، رستوران و غذاخوری، سینمای خانگی، دکوراسیون داخلی، اتاق کودک و نوجوان، آشپزخانه، اتاق نشیمن، سونا و استخر.
- امکان ایجاد لیست علاقمندیها.
- ظاهر زیبا و شکیل.
- حجم پایین برنامه و دریافت اطلاعات مورد نیاز از طریق اینترنت.
- ذخیره تصاویر به منظور عدم نیاز به اینترنت در مراجعات بعدی.محصولی از استودیو تدبیر. پیشنهادات خود را از طریق پست الکترونیک info[at]tadbir.it با ما در میان بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi