نصب +۱۰۰
Category امور مالی
Size ۱۸ مگابایت
Last Update ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
نصب +۱۰۰
Category امور مالی
Size ۱۸ مگابایت
Last Update ۲۶ فروردین ۱۳۹۹
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

بامانی اپلیکیشنی کاربردی است که نیاز شما را برای مراجعه به بانک ها جهت دریافت اطلاعات از طرح های تسهیلاتی، نرخ های سود سپرده، صندوق های سرمایه گذاری و... برطرف می کند.

در دنیای امروز استفاده از خدمات بانکی به نیازی ضروری و جزئی جدانشدنی از زندگی افراد تبدیل شده است.

برای بسیاری از ما پیش آمده که تصمیم به استفاده از خدمات بانکی مانند دریافت تسهیلات، طرح های سپرده گذاری و افتتاح صندوق های سرمایه گذاری می گیریم.بعد از تصمیم گیری درباره استفاده از این خدمات به چند مسئله میرسیم:

از کجا شروع کنیم؟

چگونه خدمات متناسب با شرایط خودمان را پیدا کنیم؟

بامانی آمده است تا به تمام سوالات شما با جزئیات کامل پاسخ دهد.

بامانی توسط تیمی از کارشناسان ارشد بانکی طراحی گردیده تا شما را برای رسیدن به بهترین و مناسب ترین طرح تسهیلاتی، طرح سپرده گذاری و یا صندوق سرمایه گذاری مورد نظرتان را راهنمایی کند.

پس از آن که از نزدیک مشکلات شما مشتریان را جهت دریافت تسهیلات و یا انتخاب بهترین نوع سرمایه گذاری مشاهده کردیم تصمیم گرفتیم سامانه ای طراحی کنیم تا بتوانید به راحتی بدون صرف وقت و هزینه جهت مراجعه به بانک های مختلف از بهترین طرح های تسهیلاتی ، طرح های سپرده گذاری و صندوق های سرمایه گذاری مطلع شوید.

هرآنچه که میخواهید از یک محصول بانکی بدانید تا تصمیم بگیرید از آن استفاده کنید توسط بامانی با جزئیات کامل و به همراه مثال به شما ارائه داده شده است.

همچنین شما میتوانید در بخش تسهیلات با انتخاب قسمت هوشمندانه با وارد کردن شرایط خود، تسهیلات متناسب با خودتان را بیابید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

بزودی در بامانی امکان ثبت درخواست محصول مورد نظرتان ارائه می گردد.تا تجربه ای کاملا متفاوت از نحوه دریافت خدمات بانکی داشته باشید.

ما قصد داریم با خدمت رسانی صادقانه و حفظ اطلاعات کاربران به بزرگترین پلتفرم مالی کشور جهت ارائه تمامی خدمات مالی مانند بیمه ، بازار سرمایه و بورس، خدمات مورد نیاز اشخاص حقوقی و شرکت ها و سایر خدمات بانکی تبدیل شویم.

 

User Reviews - ۲۰ Rates
4.8 from 5
5
4
3
2
1
مژگان
مژگان
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
خیلی خوبهههههه 👍👍👍
reza
reza
۱۴۰۲/۰۱/۱۰
برنامه ارور میده میگه سرعت اینترنت پایینه و اصلا وارد نمیشه!
علیرضا
علیرضا
۱۳۹۹/۰۱/۲۶
بسیار برنامه عالی ومفیدی بود