خون آشوب

دسته اکشن
نصب‌های فعال ۲۰۰+
حجم ۴۲٫۳ مگابایت
نسخه 1.0.4085

توضیح

این بازی برای افراد زیر 15 سال مناسب نیست.

همه مردم شهر حتی پلیس‌ها به زامبی تبدیل شدند و تو به‌ عنوان تنها باقیمانده باید در هر مرحله به‌صورت مخفی تمام زامبی‌ها رو بکشی! پس آمادۀ خون‌آشوب باش... 
اگه چند نفرو سریع بکشی، بجای چاقو میتونی با اره برقی همه رو اره کنی، حتی پلیس! بدون اینکه نگران چیزی باشی!
بازی در دو حالت داستانی و بی‌پایان قابل انجامه که در حالت بازی بی‌پایان میتونی با دوستات رقابت کنی و در جدول رده‌بندی رکورد بزنی!
این بازی به یاد بازی‌های قدیمی و خاطره‌انگیز به سبک پیکسلی طراحی شده.
همراه با موزیک هیجان‌انگیز الکترونیک و منحصر به فرد برای هر مرحله.

منتظر مراحل جدید باش!

- دارای شماره ثبت «1048/94/ ن م» از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای

 

تغییرات آخرین نسخه

+ افزودن لینک برنامه
* اصلاح لینک‌های وب‌سایت

* اصلاح عملکرد جدول امتیاز

دسترسی‌ها

  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

خون به پا خواهد شد!

زامبی‌ها موجودات بی‌رحمی هستند. یک زامبی محال است پس از دیدن طعمه خود دست از طعمه‌اش بردارد. به همین دلیل در دنیای زامبی‌ها همیشه باید مراقب باشید و از دید آن‌ها پنهان بمانید. حالا چه می‌شد اگر زامبی‌ها فکر می‌کردن شما هم یکی مثل خودشان هستید؟ احتمالاً در این شرایط می‌توانستید با خیال راحت بین آن‌ها قدم بزنید، در حالی‌که از برتری خود نسبت به آن‌ها خبر دارید و می‌توانید هر زمان که بخواهید دخل‌شان را بیاورید. بازی «خون آشوب» این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون شناسایی شدن، به کشتار زامبی‌ها بپردازید!

مظنون همیشگی؛ معرفی بازی ایرانی خون آشوب

اگر روزی از خواب بیدار شوید و ببینید که همه مردم شهر، حتی پلیس ها هم به زامبی تبدیل شده اند، چکار می کنید؟ هر انسان عاقلی مسلما در این موقعیت فرار را بر قرار ترجیح می دهد،‌ اما کاراکتر اصلی بازی “خون آشوب” احمقانه ترین مسیر را انتخاب کرده: کشتن تک تک زامبی های شهر.

«خون آشوب» در مارکت اندرویدی بازار عرضه شد

سرانجام اولین ساخته رسمی استودیو «اگ» تحت عنوان «خون آشوب»، روی مارکت اندرویدی بازار عرضه شد. در جریان عنوان مذکور، گیمر این وظیفه را خواهد داشت تا دور از چشم دیگر افراد حاضر در هر محیط و با سرعت، دشمنان و زامبی‌ها را از بین ببرد. از جمله ویژگی‌های کلیدی و متفاوت بازی، استفاده از جدول رده‌بندی کاربرها (Leaderboard) است که به واسطه‌ی آن، می‌توانید امتیازات خود را با دیگر دوستان‌تان مقایسه کنید. در ادامه همراه باشید.