آموزش زبان انگلیسی زبانشناس

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۳٫۹ مگابایت
نسخه 6.4.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

با نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس یاد بگیرید که چگونه همانند یک بومی زبان، انگلیسی صحبت کنید، از آموزش لذت ببرید و غرق در یادگیری شوید.


برای شروع کار با نرم افزار زبانشناس، متناسب با سطحتون پکیج های زیر رو به شما پیشنهاد میکنم:


سطح ابتدایی: داستان‌های کودکانه


سطح متوسط: داستان‌های واقعی، و انگلیسی قدرت


سطح پیشرفته: مگا داستان‌ها، انگلیسی مهارت، و داستان‌های کوتاه


سطح فوق پیشرفته: مکالمات تجاری


======


توجه توجه : دوستان عزیز لطفا سوالاتتون رو از ما داخل قسمت نظرات نپرسین. چون فقط یکبار امکان پاسخگویی از اون طریق داریم. سوالاتتون رو داخل وبسایت یا با استفاده از بخش ارتباط با مای خود اپلیکیشن بپرسین


ممنون


=======


زبان انگلیسی را با گوشی همراه خود آموزش ببینید.


بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی را در نرم‌افزار اندرویدی آموزش زبان انگلیسی زبانشناس تجربه میکنید.


برای اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت زبانشناس مراجعه کنید.


 


بهترین روش آموزش زبان انگلیسی چیست؟بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی روشی است که بر اساس داده‌های ورودی باشد. این همان روشی است که کودکان انگلیسی‌زبان با آن زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. 


بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چیست؟


بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی استفاده از پرسش و پاسخ در داستان‌های کوتاه نرم‌افزار آموزش زبان انگلیسی زبانشناس است. در این روش شما به‌صورت ناخودآگاه مکالمه را فرامی‌گیرید.


سریعترین راه یادگیری زبان انگلیسی چیست؟


حفظ کردن لغات زبان انگلیسی مهم‌ترین موضوع در یادگیری زبان انگلیسی است. بنابراین سریعترین راه یادگیری زبان انگلیسی روشی است که در آن به سرعت دایره‌ی لغات شما افزایش یابد. در نرم‌افزار اندرویدی آموزش زبان انگلیسی زبانشناس روشی بکار رفته است که دایره‌ی لغات شما به طرز شگفت انگیزی افزایش می یابد.


چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟


سریعترین روش یادگیری زبان انگلیسی همان روشی است که انگلیسی‌زبانان با آن زبان انگلیسی را یاد می‌گیرند. یعنی تا آنجایی که می‌توانند مطالب به زبان انگلیسی می‌خوانند و می‌شنوند. شما نیز اگر می‌خواهید انگلیسی را به سرعت یاد بگیرید بایستی از این روش استفاده کنید.


چگونه زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟


نظریه‌ی داده‌های ورودی می‌گوید که برای یادگیری هر موضوع جدید، بایستی آن موضوع به‌طور طبیعی در یک مطلبی که قبلا یاد گرفته‌اید گنجانده شود. یعنی اگر می‌خواهید ده لغت جدید یاد بگیرید، آن ده لغت به‌طور طبیعی در داستان و یا مطلبی که شامل صد تا دویست لغتی است که قبلا آن‌ها را یاد گرفته‌اید گنجانده شود. پس‌ازاینکه چند بار آن مطلب را بخوانید به‌صورت ناخودآگاه آن لغات جدید را یاد میگیرید.


بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟


بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی کتاب‌های آموزشی، گرامر، و لغت، نیست. بلکه کتاب داستان، رمان، و یا مطالب این‌چنینی است. زیرا در این کتاب‌ها مطالب آموزشی به‌صورت طبیعی در میان متن قرار داده شده است. در نرم‌افزار انگلیسی زبانشناس هرگز کتاب‌های آموزشی را مطالعه نمی‌کنید.
از سوی دیگر کتاب‌های گویا بسیار بهتر از هر چیز دیگری است. زیرا نه‌تنها مطالب را می‌خوانید، بلکه به‌طور همزمان می‌توانید آن را نیز بشنوید. در این روش دو مهارت بنیادی یادگیری زبان به‌طور همزمان پیشرفت می‌کند. زبانشناس پر است از کتاب‌های گویای زبان انگلیسی.


گرامر مهمتر است یا لغت؟


معلوم است که لغت بسیار مهمتر از گرامر است. اصلا برای یادگیری زبان انگلیسی نیازی ندارید که گرامر تمرین کنید. زیرا اگر دایره‌ی لغات شما به‌طور طبیعی افزایش یابد، گرامر زبان انگلیسی شما نیز همزمان تقویت می‌شود. تنها به کمی صبر و حوصله نیاز دارید.


چگونه انگیزه‌ی خود را در یادگیری زبان انگلیسی افزایش دهم؟


در نرم‌افزار انگلیسی زبانشناس درس‌هایی وجود دارد که کاملا به این سوال جواب می‌دهد. به‌طور کلی توجه به فیزیک بدنی، انجام دادن کارهایی که دوست دارید، تمرین کردن داشتن ذهن و تفکراتی مثبت، آهستگی و پیوستگی، و ... از جمله موارد مهمی است که در بالا ماندن انگیزه‌ی شما به زبان انگلیسی بسیار کمک می‌کند.


در نرم‌افزار انگلیسی زبانشناس چه کسی اشتباهات ما را تصحیح می‌کند؟


در نرم‌افزار اندرویدی انگلیسی زبانشناس اشتباهاتتان به‌صورت ناخودآگاه تصحیح می‌گردد. توجه کنید که اگر کسی اشتباهتان را تصحیح کند، آن موضوع تنها در خودآگاه شما جای می‌گیرند. ولی برای اینکه واقعا دیگر آن اشتباه تکرار نشود بایستی تصحیح اشتباه در ناخودآگاه شکل بگیرد.


برای دیدن یادداشت های تازه در رابطه با شیوه‌ی آموزشی این نرم افزار به بخش نوشته‌های تازه آموزش زبان انگلیسی زبانشناس مراجعه کنید.


 

تغییرات آخرین نسخه

اضافه شدن دوره‌ی تلفظ بدون تلاش
اضافه شدن دوره‌ی درس‌های اصلی انگلیسی بدون تلاش
اضافه شدن دروس متعدد به دوره‌‌های داستان کوتاه، مگا داستان، و دوره‌ی VIP
اضافه شدن دکمه نمایش معنی برای بهبود کارکرد
رفع مشکل لینک‌ها در صفحه تالار
رفع برخی مشکلات دیگر

دسترسی‌ها

  • خواندن کارت حافظه
  • پرداخت از طریق بازار
  • بازیابی برنامه‎های در حال اجرا
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

در رسانه‌ها

یادگیری زبان انگلیسی یک بار برای همیشه

طبق نظریه پژوهشگران جهت یادگیری بهتر هر موضوع جدید، می‌بایست آن موضوع به طور طبیعی در مطالبی که قبلا یاد گرفته‌اید، گنجانده شود. بدین معنی که اگر می‌خواهید چند لغت انگلیسی جدید بیاموزید، فراگیری آن‌ها در داستان یا مطلبی که شامل صد تا دویست لغت از پیش آموخته شده است، بسیار راحت‌تر و سریع‌تر صورت خواهد گرفت. فقط کافیست چندین بار به مطالعه مطلب مورد نظر بپردازید تا لغات در حافظه بلند مدت شما نقش ببندند! اپلیکیشن زبانشناس با پیروی از این اصل، شما را در فراگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی یاری خواهد کرد. جهت دانلود این نرم افزار کارآمد، می‌توانید از طریق مارکت اندرویدی کافه بازار اقدام کنید.

با اپلیکیشن زبانشناس، انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته یاد بگیرید

برای اینکه زبان انگلیسی را از پایه تا پیشرفته یاد بگیرید، حتما لازم نیست که در کلاس های آموزشی با هزینه های زیاد شرکت کنید. ما در ادامه برنامه ای به نام آموزش زبان انگلیسی زبانشناس را معرفی کرده ایم که به کمک آن میتوانید انگلیسی را از سطح مبتدی تا حرفه ای یاد بگیرید. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه باشید.

معرفی برنامه زبانشناس | آموزش زبان انگلیسی

اگر به دنبال یک برنامه کاربردی و مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، بدون تردید برنامه زبانشناس می‌تواند یکی از بهترین گزینه های پیش رویتان باشد. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برنامه زبانشناس بپردازیم.

آموزش زبان انگلیسی

زبان اصلی مردم در 50 کشور دنیا انگلیسی می باشد و میلیون ها نفر از مردم کشورهای دیگر نیز از انگلیسی به عنوان زبان دوم خود استفاده می کنند. پس بدیهی است که درصد زیادی از کتب علمی، منابع اینترنتی، مجلات خبری و ... در جهان به زبان انگلیسی نوشته می شود و ما برای بهره بردن از آن ها باید این زبان را بلد باشیم. اما بهترین روش برای یادگیری سریع و ماندگار زبان انگلیسی چیست؟ اپلیکیشن زبانشناس به عنوان یکی از بهترین خودآموزهای زبان انگلیسی همراه شما خواهد بود تا آموزش این زبان را از طریق افزایش دایره لغات و با روشی تضمین شده برای شما ساده تر کند. با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این نرم افزار آموزشی بپردازیم.