Duolingo: Learn Languages Free

Duolingo: Learn Languages Free

نسخه ۴.۸۵.۱
۱۰۰
هزار
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۸
مگابایت
حجم

اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتقالی، ایتالیایی و انگلیسی یاد بگیرید. خیلی جالب و کاملاً رایگان.

Duolingo روش یادگیری زبان را برای همه عوض کرده است.

کاملاً رایگان است. نه حق‌الزحمه نه تبلیغی و نه حیله‌ای در کار است. یک برنامه در سطح برنامه‌های دانشگاهی با قیمت صفر.
یاد گرفتن با این برنامه هم خیلی لذت‌بخش است. با جواب‌های اشتباه جان از دست می‌دهید و با گذراندن درس‌های کوتاه پیشرفت می‌کنید و پیروزی کسب می‌کنید.

در رسانه‌ها

یادگیری زبان با سرگرمی

گیری زبان جدید برای اکثر ما کاری دشوار و خسته کننده است،دست و پنجه نرم کردن با اصطلاحات خاص،گرامر پیچیده و تلفظ صحیح،اکثر افراد را از پیشرفت در آموختن زبان جدید باز می دارد. اما Duolingo با تاکید بر مهارت های چهارگانه آموختن زبان این امر را به یک سرگرمی و بازی تبدیل کرده است.

لذت فراگیری زبان با اپلیکیشن Duolingo

به کمک این برنامه می توانید زبان های «فرانسه، پرتغالی، آلمانی، اسپانیایی و …» را از طریق زبان انگلیسی بیاموزید. جادوی دولینگو در متد آموزشی آن نهفته است. جایی که آموزش از حالت خشک خود خارج و با روشی تعاملی همراه شده.

معرفی Doulingo

گسترش روابط اجتماعی بین کشورهای مختلف دنیا و مردم آنها، باعث شده تا نیاز به یادگیری زبان های خارجی بیشتر احساس شود. حتی باید گفت که آشنایی با زبان انگلیسی نیز کفایت نمیکند و بهتر است که با زبان دیگر ملل نیز آشنا باشیم. فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و غیره، از جمله زبان هایی هستند که به صورت بین المللی در نقاط مختلف دنیا مورد استفاده قرار میگیرند و یادگیری آنها میتواند بسیار سودمند باشد. “Doulingo” برنامه جالبی است که در این راه به شما کمک میکند. در ادامه با ما همراه باشید تا این اپلیکیشن اندرویدی را معرفی کنیم.

9 اپلیکیشن برای یادگیری یک زبان جدید (Duolingo)

نه تنها Duolingo در یادگیری زبان بسیار موثر است بلکه بسیار جذاب و اعتیاد آور است. این برنامه از فرمتی بازی مانند برای آموزش زبان استفاده می کند و بر روی سیستم عامل آندروید، ویندوز و iOS اجرا می شود. Duolingo یکی از سرویس هایی است که به معنای واقعی کلمه رایگان است و تا انتهای مسیر رایگان باقی می ماند.

موبایل مگ: آموزش زبان های مختلف با Duolingo در تلفن همراه

Duolingo جهت یادگیری زبان های مختلفی در تلفن های هوشمند طراحی شده است و کاربران سیستم عامل های اندروید، iOS و ویندوزفون می توانند آن را به صورت کاملا رایگان دریافت و نصب کنند. در ادامه می خواهیم نقدی بر امکانات و نحوه آموزش این برنامه داشته باشیم...

Doulingo، بهترین راه برای یادگیری زبان‌های بیگانه!

در عصر حاضر دانستن یک زبان بین المللی، بیش از هر چیز برای ارتباط با سایر ملل و استفاده از دانش و فناوری‌های جدید لازم است. اگر شما با یکی از این زبان‌ها آشنایی دارید با استفاده از اپلیکیشن و یا وب‌سایت Doulingo به راحتی می‌توانید سایر زبان‌های مهم را هم یاد بگیرید. دولینگو شامل زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیولی، آلمانی، پرتغالی، روسی، ترکی، ایتالیایی، سوئدی، نروژی، دانمارکی و چند زبان دیگر است که اگر شما یکی از این زبان‌ها را در حد متوسط بدانید، می‌توانید سایر آن‌ها را هم بیاموزید. این اپ با طراحی متریال ساخته شده و کار کردن با آن بسیار ساده است. دولینگو کاملا رایگان است و هیچگونه تبلیغاتی در آن دیده نمی‌شود.

logo-enamad logo-samandehi